Kapcsolódó cikkek: Újpest-DVTK: szoros meccset játszottak a csa ...

Szoros meccset játszott a Mezőkövesddel a DEAC focicsapata

Debrecen - A Mezőkövesd otthonában rendezett találkozón a debreceniek 2-1-re kaptak ki az NB I-es ellenféltől, pedig a végén nagyon közel álltak az egyenlítésh [...] Teljes cikk: Szoros meccset játszott a Mezőkövesddel ...→

AZ NB I-ES CSAPATOK NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI - NSO

Edzőtáborok, edzőmeccsek, eredmények – a nyári felkészülési program, csapatról csapatra. Teljes cikk: AZ NB I-ES CSAPATOK NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI M...→

NB I - Könnyed győzelemmel biztosította bennmaradását az Újpest

Az utolsó, s már biztos kieső Kaposvár felett aratott sima győzelmével biztosította be élvonalbeli tagságát az Újpest a labdarúgó OTP Bank Liga szombati zárófo [...] Teljes cikk: NB I - Könnyed győzelemmel biztosította ...→

Videó: amikor Simon megszerezte első NB I-es gólját, és az Újpest k

Az újpesti szélső eddig lejátszott 188 NB I-es bajnokijából csupán a hatodik volt a 2010 szeptemberi derbi. Teljes cikk: Videó: amikor Simon megszerezte első NB ...→

NB I: Az Újpest és a Paks uralja az utolsó előtti forduló válogatottját - itt a csapat | csakfoci.hu

Két csapat összesen hét játékost ad a hétközi forduló legjobbjai közé, négy együttes pedig egy-egy játékossal képviselteti magát a "kezdő tizenegyben". Teljes cikk: NB I: Az Újpest és a Paks uralja az utol...→

NB I - Hajrágóllal győzött az Újpest

OTP Bank Liga, 32. forduló:... Újpest FC-ZTE FC 2-1 (1-0) Szusza Ferenc Stadion, 2636 néző, v: Vad II gól: Simon (37.), Ristevski (94.), illetve McWoods (83.) [...] Teljes cikk: NB I - Hajrágóllal győzött az Újpest...→

NB I, élő: Újpest-ZTE FC | csakfoci.hu

A kiesőhelytől két pontra lévő Újpest a már biztos bennmaradó Zalaegerszeget fogadja. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a mérkőzés legfontosabb pillanatait. Teljes cikk: NB I, élő: Újpest-ZTE FC | csakfoci.hu...→

NB I: menekülőre fogta a Debrecen, 4–0 a DVTK ellen - NSO

Szécsi Márk az első negyedórában duplázott, Tőzsér Dániel pedig egy-egy góllal és gólpasszal zárt. Teljes cikk: NB I: menekülőre fogta a Debrecen, 4–0 a...→

NB III foci – Izgatottan várják a bajnoki rajtot a megyei csapatok | KISALFÖLD

Hétvégén kezdődik az NB III Nyugati csoportjának 2020/2021-es kiírása, amelyben négy megyei együttes is érdekelt lesz. Teljes cikk: NB III foci – Izgatottan várják a bajnok...→

NB I.: kiesett a DVSC, bennmaradt az Újpest

A szombati forduló után a debreceni szurkolók saját csapatuk tagjait lökdösték a pályán. Teljes cikk: NB I.: kiesett a DVSC, bennmaradt az Újp...→

NB I: öt góllal győzve maradt az élvonalban az Újpest - NSO

Az Újpest még kieshetett volna az utolsó fordulóban a Kaposvár ellen, de a lila-fehérek öt góllal küldték haza a vendégeket, és nemhogy bennmaradtak, han Teljes cikk: NB I: öt góllal győzve maradt az élvonal...→

NB I: Gheorghe Grozav a DVTK játékosa – hivatalos - NSO

A Kisvárdáról fegyelmi okok miatt kitett román válogatott támadó a nyári felkészülés elején csatlakozik a miskolciakhoz. Teljes cikk: NB I: Gheorghe Grozav a DVTK játékosa – ...→

NB I: Már csoda kellene az Újpest kieséséhez - ez történhet az utolsó fordulóban | csakfoci.hu

Négy csapat lesz érdekelt még a kiesési küzdelemben, kettő pedig a bronzcsatában, az OTP Bank Liga 33. fordulójában. A csakfoci.hu összegzése arról, mi történh [...] Teljes cikk: NB I: Már csoda kellene az Újpest kiesés...→

NB I: 94. percben szerzett góllal győzte le a ZTE-t az Újpest - NSO

Simon góljával szereztek vezetést a lilák, McWoods a hajrában egyenlített, Risztevszki a ráadásban döntött. Teljes cikk: NB I: 94. percben szerzett góllal győzte...→

Keddi sportműsor: Fehérvár–FTC, Újpest–ZTE az NB I-ben - NSO

Pályán a Barcelona és az Atlético Madrid is, a Premier League-ben a Leicester és a Tottenham is játszik. Teljes cikk: Keddi sportműsor: Fehérvár–FTC, Újpest–Z...→

NB I: A Fradinak jó, ha az Újpest benn marad – Orosz Pál - NSO

A vezérigazgató szerint nem lesz nagy mozgás a nyáron, a keret most is El-csoportkörös erősségű. Teljes cikk: NB I: A Fradinak jó, ha az Újpest benn m...→

NB I - Fontos meccset nyert meg a Kisvárda Kaposváron

A várdaiak négy nyeretlen bajnoki után győztek ismét, míg a Somogy megyeiek nem tudták pontszerzéssel zárni az idénybeli utolsó hazai NB I-es találkozójukat. O [...] Teljes cikk: NB I - Fontos meccset nyert meg a Kisvár...→

NB I: Így erősítenek a csapatok a rajt előtt - átigazolási körkép | csakfoci.hu

Így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári átigazolási időszakban az érkezők, a távozók és a jelöltek terén. Körkép az eddig történtekről. Teljes cikk: NB I: Így erősítenek a csapatok a rajt e...→

NB I: Vihar miatt félbeszakadt a DVTK-Kisvárda kiesési rangadó | csakfoci.hu

Vihar miatt rövid időre félbeszakadt szombaton a Diósgyőr-Kisvárda mérkőzés a labdarúgó OTP Bank Liga 33., utolsó fordulójában. Teljes cikk: NB I: Vihar miatt félbeszakadt a DVTK-Ki...→

NB I: minden meccset lefújtak – kiesett a DVSC - NSO

A labdarúgó NB I 33. fordulójában szombat délután, a DVSC hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Pakssal és miután a Kisvárda győzött Diósgyőrben, kiesett a [...] Teljes cikk: NB I: minden meccset lefújtak – kiesett ...→

Elképesztő módon, de még a 108 éve NB I-es Újpest is kieshet

Az NB I utolsó fordulójában két csapat küzd a bronzéremért, négy pedig a kiesés elkerüléséért. Mutatjuk, ki mikor esik Teljes cikk: Elképesztő módon, de még a 108 éve NB I-...→

NB I: a Paks négy gólt szerzett, és legyőzte a DVTK-t - NSO

Windecker duplázott, Gévay és Hahn is betalált • Sorozatban negyedszer kapott ki a Diósgyőr. Teljes cikk: NB I: a Paks négy gólt szerzett, és legy...→

Szinte biztos, hogy az Újpest jövőre is NB I-es lesz - a 94. percben verték a Zetét | csakfoci.hu

Két ellentétes félidőt hozott az Újpest és a ZTE kedd esti csatája, amelyen hiába szereztek vezetést a jobban játszó lilák Simon góljával, a második félidőre m [...] Teljes cikk: Szinte biztos, hogy az Újpest jövőre is ...→

NB I: újabb pénzbüntetést kapott az Újpest, fizethet a ZTE is - NSO

A lila-fehérek szurkolóik a Ferencváros elleni rangadón mutatott magatartása miatt kaptak büntetést. Teljes cikk: NB I: újabb pénzbüntetést kapott az Újpe...→

NB I: Az Újpest a 95. percben hozta vissza a meccset a Mezőkövesd ellen – videó

Rovat: Mezőkövesd, Újpest... Az Újpest nagy elánnal jött ki a második félidőre, de Zsótér távoli lövésein kívül komolyabb helyzetet nem tudott kialakítani. A 6 [...] Teljes cikk: NB I: Az Újpest a 95. percben hozta viss...→