Kapcsolódó cikkek: Sport365.hu - Idegenben győzött a Fradi

Sport365.hu - Idegenben győzött a Fradi

A zöld-fehérek így már 10 bajnoki összecsapás óta veretlenek, a mostani szezonban játszott kilenc NB I-es találkozójukból két döntetlen mellett hetet megnyerte [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Idegenben győzött a Fradi...→

Sport365.hu - A Landes győzött a franciák összecsapásán Sopronban

Eredmény: D csoport, 2. forduló: Landes (francia)-Bourges (francia) 69-66 (13-11, 15-12, 21-18, 11-19, 9-6) - hosszabbítás után Legjobb dobók: Ayim 14, Ayayi 1 [...] Teljes cikk: Sport365.hu - A Landes győzött a franciá...→

Erős felvezetést kap a Fradi-Barcelona - sport a tévében

Rangadót játszik a Veszprém, élcsapatok találkoznak az Erste Ligában, na meg persze öt BL-meccs a kínálatban. Teljes cikk: Erős felvezetést kap a Fradi-Barcelona -...→

Sport365.hu - A Dinamo Kijev-Juventus mérkőzést női, a Fradi-Barcát fehérorosz bíró fújja

Az UEFA hétfői bejelentése szerint a sorozat történetében ez lesz az első alkalom, hogy női játékvezető dirigál egy összecsapást az elitsorozatban. A 36 éves F [...] Teljes cikk: Sport365.hu - A Dinamo Kijev-Juventus mé...→

Sport365.hu - Egyedül a MAC HKB Újbuda tudott idegenben nyerni az Erste Ligában

A Brassó a Vasast, a Gyergyói HK pedig - 36 másodperccel a vége előtt ütött góllal - az Újpestet győzte le a jégkorong Erste Liga vasárnapi két erdélyi mérkőzé [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Egyedül a MAC HKB Újbuda t...→

Sport365.hu - Idegenben nyert a Celta Vigo

A vigói együttes vendégként hetedik fellépésén első győzelmét aratta a bajnoki idényben. A győztes Celta pontszámban beérte a vesztes bilbaói gárdát, előbbi ez [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Idegenben nyert a Celta Vi...→

Piszkosul szenved a Fradi, már az első félidőben kitömte a Barcelona a zöld-fehéreket

3-0-ra vezet a Barcelona a Ferencváros ellen a Bajnokok Ligája budapesti csoportmeccsén. Ferencváros: Dibusz – Botka, Blazic, Frimpong,... Teljes cikk: Piszkosul szenved a Fradi, már az első f...→

Sport365.hu - Így kezd a Fradi a Barcelona ellen

A Ferencváros alapembereivel kezd, a Barcelonából azonban a vártnak megfelelően többen is hiányoznak majd.... Ferencvárosi TC: Dibusz, Botka, Blazics, Frimpong [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Így kezd a Fradi a Barcelo...→

Három terület jelent igazi kihívást a zöld Európának | 24.hu

Frans Timmermans, az Európai Bizottság alelnöke beszélt arról, hogy a koronavírus akár még előre is lendíthette a klímaváltozás elleni küzdelmet. Teljes cikk: Három terület jelent igazi kihívást a zö...→

Sport365.hu - Pénteki sport: Pályán a magyarok a női kézilabda Eb-n

NB I 13. FORDULÓ 20.15: Budafok–Újpest (Tv: M4 Sport)... ANGOL PREMIER LEAGUE 11. FORDULÓ Aston Villa–Newcastle United – elhalasztva Teljes cikk: Sport365.hu - Pénteki sport: Pályán a ma...→

33: A Barcelona BL-rekordot döntött meg a Fradi ellen - szétpasszolták a zöld-fehéreket | csakfoci.hu

A Ferencváros és a Barcelona csoportmeccsén a katalánok második budapesti gólját 33 passz előzte meg, ami rekord a Bajnokok Ligája idényében. Teljes cikk: 33: A Barcelona BL-rekordot döntött meg ...→

Sport365.hu - Csütörtöki sport: Főszerepben a kézilabda

KÉZILABDA NŐI EURÓPA-BAJNOKÁG, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ B-CSOPORT (HERNING) 18.15: Oroszország–Spanyolország (Tv: Sport2) 20.30: Svédország–Csehország D-CSOPORT [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Csütörtöki sport: Főszerep...→

Sport365.hu - Brutális tempót diktálnak a katalánok, komoly hátrányban a Fradi

Kulcsjátékosai nélkül is remekelt a Barcelona a Puskás Arénában a Ferencváros elleni találkozó első félidejében. Már a mérkőzés első perceiben komoly nyomást h [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Brutális tempót diktálnak ...→

Sport365.hu - Szerdai Sportműsor: Fradi-Barca, MU-PSG, Gulácsiék Törökországban játszanak

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR 5. FORDULÓ E-CSOPORT 18.55: Krasznodar (orosz)–Rennes (francia) (Tv: Spíler1) 21.00: Sevilla (spanyol)–Chelsea (angol) F-CSOPORT 21 [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Szerdai Sportműsor: Fradi-...→

Sport365.hu - Magabiztosan győzött a Ferencváros következő ellenfele

A szerdán az FTC ellen Bajnokok Ligája összecsapáson a Puskás Arénában pályára lépő katalánok legjobbja a világbajnok Antoine Griezmann volt, aki góllal és gól [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Magabiztosan győzött a Fer...→