Kapcsolódó cikkek: Nem tudott győzni a Juve a Crotone ellen

Nem tudott győzni a Juve a Crotone ellen

A címvédő Juventus idegenben 1-1-es döntetlent játszott az eddig pont nélkül sereghajtó Crotonéval az olasz labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának szombati [...] Teljes cikk: Nem tudott győzni a Juve a Crotone ellen...→

Sport365.hu - Hiába volt emberelőnyben, nem tudott győzni az Inter Rómában

A Lazio 1-1-es döntetlent játszott az Internazionaléval az olasz labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának vasárnapi játéknapján.... A rangadón Lautaro Martine [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Hiába volt emberelőnyben, ...→

Sport365.hu - Kalmár duplázott, a Dunaszerdahely győzni tudott

Kalmár Zsolt két góllal és egy gólpasszal segítette 4-2-es győzelemhez az FC DAC 1904 csapatát a szlovák labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójának vasárnapi ját [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Kalmár duplázott, a Dunasz...→

Sport365.hu - Bottas a második szabadedzésen is győzni tudott

Valtteri Bottas, a Mercedes finn versenyzője volt a leggyorsabb a Mugellóban zajló Forma-1-es Toszkán Nagydíj pénteki második szabadedzésén is, hasonlóan a dél [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Bottas a második szabadedz...→

A Tarr Andráshida SC harmadszor is győzni tudott az I. osztályban | ZAOL

A hét végén a 3. fordulóval folytatódtak a küzdelmek a megyei labdarúgó I. osztályban. A szombati munkanap miatt mindegyik találkozóra vasárnap került sor. Ide [...] Teljes cikk: A Tarr Andráshida SC harmadszor is győzn...→

Fortuna liga: sorozatban negyedszer is győzni tudott a DAC! - NSO

SZLOVÁK FORTUNA LIGA 4. FORDULÓ Dunaszerdahely (DAC)–Trnava (Nagyszombat) 2–1 (1–1) Dunaszerdahely, MOL Aréna, 6297 néző. V: Ocenás DAC: Jedlicka – Blackman, J [...] Teljes cikk: Fortuna liga: sorozatban negyedszer is g...→

Sport365.hu - A Pécs, a Szeged és az UVSE is győzni tudott az alsóházban

A játéknap legjobbja az UVSE játékosa, Molnár Erik volt, aki csapat 11 góljából ötöt szerzett a Kaposvár ellen. A sorozat első és második körös csoportmérkőzés [...] Teljes cikk: Sport365.hu - A Pécs, a Szeged és az UVS...→

Nem tudott győzni a Rohonci úton a Fehérvár | VAOL

A vendég MOL Fehérvár FC elleni edzőmérkőzéssel folytatta felkészülését a Szombathelyi Haladás NB I-es labdarúgócsapata. A találkozó gólnélküli döntetlennel zá [...] Teljes cikk: Nem tudott győzni a Rohonci úton a Fehér...→

Idegenben is győzni kellene a Puskásnak | FEOL

A magyar labdarúgó-bajnokság hajrájához közeledve minden megszerzett pontnak nagyon nagy jelentősége van. Teljes cikk: Idegenben is győzni kellene a Puskásnak ...→

Sport365.hu - Nem bírt az eddigi sereghajtóval a címvédő Juventus

A legutóbbi kilenc kiírás bajnoka - amely a Ferencvárossal azonos Bajnokok Ligája-csoportban szerepel - az utolsó fél órában emberhátrányban futballozott.... S [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Nem bírt az eddigi seregha...→

Labdarúgó Eb-pótselejtező: Magyarország és Szerbia is győzni tudott | Vajdaság MA

A magyar válogatott november 12-én a Puskás Arénában Izlandot fogadja az Eb-részvételért, de előtte most vasárnap előbb Belgrádban Szerbia, majd jövő szerdán M [...] Teljes cikk: Labdarúgó Eb-pótselejtező: Magyarország ...→

Sport365.hu - Ismét győzni tudott az Arsenal

Második mérkőzését is megnyerte az Arsenal az angol labdarúgó-bajnokság 2020/21-es idényében. Mikel Arteta együttese a második forduló szombati játéknapján haz [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Ismét győzni tudott az Ars...→

A Sampdoriával indítja az idényt a címvédő Juventus

Elkészült az olasz labdarúgó-bajnokság 2020/21-es szezonjának menetrendje, mely alapján a címvédő Juventus a Sampdoria ellen lép pályára az első fordulóban. Teljes cikk: A Sampdoriával indítja az idényt a címvé...→

Labdarúgás EL: Győzni tudott Moldáviában a TSC | Vajdaság MA

Győzelemmel mutatkozott be a TSC az európai kupaküzdelmekben, miután csütörtök este Moldáviában 2:0-ra nyert a Petrocub Hîncești ellen az Európa-liga selejtező [...] Teljes cikk: Labdarúgás EL: Győzni tudott Moldáviában...→

A Fradi és a Fehérvár sem tudott győzni

Döntetlennel kezdett a labdarúgó NB I. nyitányán a bajnoki címvédő Ferencváros, amely az MTK otthonában hátrányból egyenlítve mentett meg egy pontot, és a Mol [...] Teljes cikk: A Fradi és a Fehérvár sem tudott győzni...→

NB I: a Ferencváros győzni tudott az Újpest vendégeként - NSO

A Ferencváros Franck Boli góljával idegenben verte meg az Újpestet a labdarúgó NB I 20. fordulójából elhalasztott, most bepótolt mérkőzésen. Teljes cikk: NB I: a Ferencváros győzni tudott az Újp...→

Az U16-os együttes tudott győzni a fordulóban | DUOL

A Dunaújváros PASE utánpótlás-labdarúgócsapatai közül az U19 nem játszott a hétvégén. Teljes cikk: Az U16-os együttes tudott győzni a fordu...→

Miskolcon is győzni tudott a Floratom

Második mérkőzését is megnyerte a férfi asztalitenisz Extraligában a Floratom Szeged AC, amelyre egy újabb nyerhető meccs várt idegenben – Lukács Levente együt [...] Teljes cikk: Miskolcon is győzni tudott a Floratom...→

Idegenben verte a Fradi a Celticet, kiesett a címvédő New Yorkban | Eurosport

Idegenben győzte le a Ferencváros a Celticet a BL-selejtező második fordulójában. A Ferencváros óriási bravúrt végre hajtva 2-1-re nyert szerdán a skót Celtic [...] Teljes cikk: Idegenben verte a Fradi a Celticet, kies...→

Királykategóriában is rögtön győzni tudott Kovács Bálint | FEOL

Az Alpok-Adria Bajnokság szezonnyitó versenyén előbb első, majd harmadik helyezést ért el a 18 esztendős Kovács Bálint. Teljes cikk: Királykategóriában is rögtön győzni tudo...→