Kapcsolódó cikkek: NB I: Nagyon messze van ez a játék attól, am ...

NB I: Nagyon messze van ez a játék attól, amit elvárok – Hornyák Zs

Az MTK 3–0-ra nyert a Puskás Akadémia ellen a labdarúgó NB I 7. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt. Teljes cikk: NB I: Nagyon messze van ez a játék attól...→

NB I: Újoncok és Felcsút-verők lepték el a forduló válogatottját - itt a csapat | csakfoci.hu

A Puskás Akadémiát könnyedén legyőző Diósgyőr négy játékost és egy edzőt delegált honlapunknál a forduló válogatottjába, míg az újoncokból két-két labdarúgó ke [...] Teljes cikk: NB I: Újoncok és Felcsút-verők lepték el...→

Női kosárlabda NB I – Győri győzelem Szekszárdon | KISALFÖLD

A sok hiányzó miatt visszatért a győriekhez Varga Zsófia, illetve most mutatkozott be az új center, Beatrice Mompremier. Teljes cikk: Női kosárlabda NB I – Győri győzelem Sze...→

NB I - Több mint két hónap után nyert újra bajnokit a DVTK - tabella

A Puskás Akadémia megszakítás nélkül harmadszor kapott ki az NB I-ben, idegenben az eddigi négy meccséből csak egyet tudott megnyerni. OTP Bank Liga, 8. fordul [...] Teljes cikk: NB I - Több mint két hónap után nyert új...→

Már nem utolsó a DVTK az NB I-ben - egy félidő alatt lelépték a Puskás Akadémiát | csakfoci.hu

A Puskás Akadémia 3-0-s legyőzése már az első félidőben kialakult Diósgyőrben, a DVTK magabiztos sikerével ellépett az NB I utolsó helyéről. Teljes cikk: Már nem utolsó a DVTK az NB I-ben - egy ...→

NB I - Folytatódott a Mezőkövesd rossz sorozata, nyert a MOL Fehérvár

A második helyezett székesfehérvári együttes három döntetlen mellett a negyedik győzelmét gyűjtötte be.      OTP Bank Liga, 8. forduló: Mezőkövesd Zsóry FC-MOL [...] Teljes cikk: NB I - Folytatódott a Mezőkövesd rossz s...→

NB I: A Vidi kiesőhelyen tartotta a Mezőkövesdet - két góllal hangoltak a Fradi elleni rangadóra | csakfoci.hu

Hosszú évek után, 2-1-re győzött Mezőkövesden a MOL Fehérvár FC, így a Vidi a második helyről várhatja a Ferencváros elleni, jövő heti rangadót az OTP Bank Lig [...] Teljes cikk: NB I: A Vidi kiesőhelyen tartotta a Mező...→

NB I, élő: Mezőkövesd-MOL Fehérvár FC | csakfoci.hu

A tabella második helyén álló MOL Fehérvár FC a Mezőkövesd otthonában lép pályára az NB I 8. fordulójában. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a legfontosabb történé [...] Teljes cikk: NB I, élő: Mezőkövesd-MOL Fehérvár FC | ...→

Trükkös és látványos gól az NB I-ben: Megvillant a "tékozló fiú" - videó | csakfoci.hu

Ravasz szabadrúgás-góllal jelentkezett a ZTE elleni bajnokin a Budafok középpályása, Kulcsár Kornél. A korábban az egyik legtehetségesebb magyar foxistának tar [...] Teljes cikk: Trükkös és látványos gól az NB I-ben: Me...→

Kézilabda: Brandt Balázs tudja, most kell megragadnia az NB I-ben

Az utolsó pillanatokban szerzett gólt a Csurgó elleni idegenbeli élvonalbeli bajnokin a Balatonfüred 20 éves jobbszélsője, Brandt Balázs; a döntetlent érő Teljes cikk: Kézilabda: Brandt Balázs tudja, most kel...→

Női kézi NB I: karanténba került az Alba Fehérvár - NSO

A kimutatott fertőzés után mindenkire tesztelés vár, a csapat következő meccseit elhalasztják. Teljes cikk: Női kézi NB I: karanténba került az Alba...→

Férfi kézilabda NB I/B – Idegenben győzött az ETO-SZESE | KISALFÖLD

Rév TSC–Agrofeed-ETO-SZESE 26–33 (13–19) Budapest, NB I/B-s férfimérkőzés, zárt kapu. V.: Héjja, Kónya. ETO-SZESE: Décsi G. – NAGY M. 12, Győri-Dani 4, Mátés 3 [...] Teljes cikk: Férfi kézilabda NB I/B – Idegenben győzö...→

NB I: Szétromboltuk a nyerő csapatot, a fiatalokat – kifakadt a PAF

Hornyák Zsolt szerint a játékosok irigykednek egymásra, mindenki irányítani akar, de játszani senki. Teljes cikk: NB I: Szétromboltuk a nyerő csapatot, a ...→

NB I: a Mezőkövesd kikapott odahaza a Mol Fehérvártól - NSO

Továbbra sem megy az immáron a kiesés ellen harcoló tavalyi meglepetéscsapatnak, a Mezőkövesdnek, amely odahaza 2–1-re kikapott a bajnoki címre törő Mol Teljes cikk: NB I: a Mezőkövesd kikapott odahaza a Mo...→

Labdarúgó NB I - Zalaegerszegen is folytatta jó szereplését a Budafok

A fővárosiak sorozatban aratott harmadik sikerükkel feljöttek a második helyre a tabellán, míg a zalaiak egymás után harmadszor maradtak pont nélkül. OTP Bank [...] Teljes cikk: Labdarúgó NB I - Zalaegerszegen is folyt...→

Már dobogós a Budafok az NB I-ben: Zalaegerszegen győzött az újonc - videó | csakfoci.hu

A 10. percben még a ZTE vezetett, de az újonc Budafok egy percen belül egyenlített, majd újabb két gólt szerezve elvitte a három pontot Zalaegerszegről. Csizma [...] Teljes cikk: Már dobogós a Budafok az NB I-ben: Zalae...→

NB I: ZTE FC–Budafoki MTE - NSO

A Zalaegerszeg legutóbbi 10 bajnokiján 2 vagy több gól esett, a legutóbbi ötön pedig 3 vagy több gól. Teljes cikk: NB I: ZTE FC–Budafoki MTE - NSO...→

Női kézi NB I: újabb halasztás a koronavírus miatt - NSO

Ezúttal a Vác és a DVSC szerdára kiírt összecsapását kell átütemezni, ugyanis három játékos pozitív tesztet adott a házigazdáktól. Teljes cikk: Női kézi NB I: újabb halasztás a koronav...→

NB I: "Egyből éreztem a bajt" - rossz hírt kapott a térdsérülést szenvedő középpályás | csakfoci.hu

Keresztszalag-szakadást és porcsérülést szenvedett a Paksi FC 27 éves játékosa, Windecker József, aki korábban a bal térdével már átélte ezt a helyzetet. Teljes cikk: NB I: "Egyből éreztem a bajt" - rossz hí...→

NB I: három góllal nyert a DVTK a PAFC ellen - NSO

A DVTK fergeteges első félidei teljesítménnyel három góllal nyert a Puskás Akadémia ellen a labdarúgó NB I 8. fordulójában. A találkozón többet kezdeményez Teljes cikk: NB I: három góllal nyert a DVTK a PAFC e...→

NB I, élő: DVTK-Puskás Akadémia | csakfoci.hu

Az OTP Bank Liga 8. fordulójának vasárnap esti játéknapját a Diósgyőr-PUskás Akadémia bajnoki zárja. Kövesd a találkozót élőben a csakfoci.hu oldalán! Teljes cikk: NB I, élő: DVTK-Puskás Akadémia | csakfo...→

NB I: Mezőkövesd–Mol Fehérvár FC - NSO

A Mezőkövesd legutóbbi 9 hazai bajnoki mérkőzéséből csak kettőt tudott megnyerni. Teljes cikk: NB I: Mezőkövesd–Mol Fehérvár FC - NSO...→

NB I: a Budafok három gólt lőve nyert Zalaegerszegen - NSO

Hamar vezetést szerzett odahaza a Zalaegerszeg, a bátran futballozó vendégek azonban három góllal válaszoltak. Teljes cikk: NB I: a Budafok három gólt lőve nyert Za...→

NB I, élő: ZTE FC-Budafok | csakfoci.hu

Az előző két meccsén vereséget szenvedő ZTE FC hazai pályán fogadja az újonc Budafokot. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a legfontosabb történéseket! Teljes cikk: NB I, élő: ZTE FC-Budafok | csakfoci.hu...→

NB I: „Minden magyar csapatnak gondot okozott volna” - NSO

„Szerintem erős ítélet volt a játékvezetőtől, de ennél többet nem szeretnék mondani.” Teljes cikk: NB I: „Minden magyar csapatnak gondot ok...→