Kapcsolódó cikkek: Morata pontot mentett a Crotone ellen, Chies ...

Morata pontot mentett a Crotone ellen, Chiesa viharos bemutatkozása a Juvéban

Alvaro Morata megszerezte első gólját a visszatérése után, Chiesea pedig rögtön a kezdőben találta magát... A Juventus Cristiano Ronaldo és Weston McKennie nél [...] Teljes cikk: Morata pontot mentett a Crotone ellen, C...→

Utolsó pillanatban mentett pontot a Sepsi OSK (Labdarúgás, 1. Liga) - 2020. szeptember 14., hétfő -

Négygólos mérkőzésen játszott döntetlent vasárnap a Sepsi OSK a sereghajtó Astra Giurgiu vendégeként a Marin Anastasovici Stadionban az élvonalbeli labdarúgó-b [...] Teljes cikk: Utolsó pillanatban mentett pontot a Seps...→

A Hévíz II 0-2-ről mentett pontot az Óhíd elleni rangadón keleten | ZAOL

A hét végén a 4. fordulóval folytatódtak a küzdelmek a megyei labdarúgó III. osztályban. Keleten 2-2-es döntetlent játszott egymással a Hévíz II és az Óhíd a r [...] Teljes cikk: A Hévíz II 0-2-ről mentett pontot az Óhí...→

A Puskás-díjas Zsóri mentett pontot a Budafoknak Újpesten

Ikszelt az újonc Budafok az Újpest otthonában. Az első félidő hazai fölénnyel telt, ami a 39. percben góllá érett: Kastrati jobb oldalról érkező beadását Simon [...] Teljes cikk: A Puskás-díjas Zsóri mentett pontot a Bu...→

Labdarúgó NB I: a 92. percben mentett pontot a Fehérvár

Székesfehérvár - A vendég Paks már-már győztesnek látszott, amikor Hodzic egyenlített. Teljes cikk: Labdarúgó NB I: a 92. percben mentett po...→

Nincs már hibátlan csapat NB II-ben, a 94. percben mentett pontot az ETO

Az első három mérkőzésén győztes Nyíregyháza hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Doroggal a labdarúgó NB II negyedik fordulójában. Teljes cikk: Nincs már hibátlan csapat NB II-ben, a 9...→

NB I - Az Újpest a 95. percben mentett pontot - tabella

A kupadöntős Mezőkövesd 1-1-es döntetlent játszott az Újpest FC otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga harmincadik fordulójának szerdai zárómérkőzésén.... A bors [...] Teljes cikk: NB I - Az Újpest a 95. percben mentett p...→

Három gólos hátrányból mentett pontot a West Ham a Spurs otthonában

Elképesztő negyedórát rendezett a Tottenham a mérkőzés elején, majd az utolsó bő tíz percben feltámadt a West Ham... A Tottenham szurkolók nagy várakozással ké [...] Teljes cikk: Három gólos hátrányból mentett pontot a ...→

Sport365.hu - Pocsék első félidő után hármat rúgva mentett pontot a Chelsea

A Chelsea 3-0-s hátrányból egy félidő alatt egyenlített és játszott döntetlent a West Bromwich Albion otthonában az angol labdarúgó Premier League harmadik for [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Pocsék első félidő után há...→

Az utolsó másodpercben mentett pontot a Metalcom Szentes

Parázs hangulatú mérkőzés végén 7–7-tel zárult a Metalcom Szentes és az Eger mérkőzése a férfi vízilabda OB I. 6. fordulójában, míg a Szegedi VE öt játékosa né [...] Teljes cikk: Az utolsó másodpercben mentett pontot a ...→

Női kézilabda BL – Videón Görbicz Anita cundergólja, amivel pontot mentett az Audi ETO Moszkvában | KISALFÖLD

A mérkőzés beszámolója itt olvasható >> View this post on Instagram 👀👀👀👀👀 #hajraeto #hajragyor #eto #győr #ehfcl #championsleague A post shared by Győri A [...] Teljes cikk: Női kézilabda BL – Videón Görbicz Anita ...→

A Nagykarácsony az utolsó percben mentett pontot Adonyban | DUOL

A labdarúgó megyei II. osztály déli csoportjának vasárnapi fordulójában a Mezőfalva nagy csatában győzött az esélyesebb Baracs ellen. Az éllovas Vajta ismét sz [...] Teljes cikk: A Nagykarácsony az utolsó percben mentet...→

Hajrában lőtt gólokkal mentett pontot a Vasas a Haladás ellen

A Vasas 2-2-es döntetlent játszott vasárnap a vendég Szombathelyi Haladással a labdarúgó NB II ötödik fordulójának nyitómérkőzésén. Teljes cikk: Hajrában lőtt gólokkal mentett pontot a ...→

Hosszabbításban mentett pontot a Fehérvár - PestiSrácok

A legutóbb ezüstérmes Mol Fehérvár a hosszabbításban egyenlítve 1–1-es döntetlent játszott a vendég Pakssal a labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójának szom [...] Teljes cikk: Hosszabbításban mentett pontot a Fehérvá...→

PL: A hajrában mentett pontot az MU a Tottenham ellen - videó | csakfoci.hu

Közzétéve: 2020. június 19., péntek, 23:18... Címkék: angol foci Manchester United Premier League Tottenham videó Teljes cikk: PL: A hajrában mentett pontot az MU a To...→

Rodrigo pontot mentett a Leedsnek a Man City ellen

Rodrigo góljával lett döntetlen a Leeds - Manchester City bajnoki... Rodrigo Moreno fontos gólt szerzett a Manchester City elleni bajnoki mérkőzésen. Döntetlen [...] Teljes cikk: Rodrigo pontot mentett a Leedsnek a Man ...→

Az utolsó percben, emberhátrányban mentett pontot a Kökény - videó

Bőven hozott izgalmakat a bajnokságot 6-1-es hazai győzelemmel kezdő Kökény gyódi vendégjátéka a labdarúgó Baranya megyei Autócity Volkswagen harmadosztály Czi [...] Teljes cikk: Az utolsó percben, emberhátrányban mente...→

NB II - A hosszabbításban mentett pontot a Szolnok

A Csákvár fordulatos mérkőzésen 4-3-ra kikapott a Soroksár vendégeként, így egyike maradt a három nyeretlen együttesnek.    Merkantil Bank Liga NB II, 7. fordu [...] Teljes cikk: NB II - A hosszabbításban mentett pontot...→

Sport365.hu - A 92. percben mentett pontot a Vidi a mumusa ellen - Videó

A legutóbb ezüstérmes MOL Fehérvár a hosszabbításban egyenlítve 1-1-es döntetlent játszott a vendég Pakssal a labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójának szom [...] Teljes cikk: Sport365.hu - A 92. percben mentett pont...→