Kapcsolódó cikkek: Még mindig gödörben: kikapott a Barca az Atl ...

Sport365.hu - Továbbra is veretlen Diego Simeone együttese

Az Atlético Madrid 4-0-ra legyőzte a vendég Cádizt a spanyol labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójában, szombaton.... Az Atlético Madrid továbbra is veretlen [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Továbbra is veretlen Diego...→

Sport365.hu - Kikapott a Real és a Barca is

Az FC Barcelona 1-0-ra kikapott az erre a találkozóra nevet változtató Getafe vendégeként, míg a címvédő Real Madrid hazai pályán óriási meglepetésre szintén 1 [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Kikapott a Real és a Barca...→

Megint nem kapott gólt Diego Simeone csapata

Az Atlético Madrid az újrakezdéskor döntetlent játszott Bilbaóban, de azóta immár harmadszor győzött, kapott gól nélkül. Ezúttal a Levantét verte, 1-0-ra. Teljes cikk: Megint nem kapott gólt Diego Simeone csa...→

Simeone: Diego utat mutatott nekünk

Diego Simeone, az Atlético Madrid labdarúgócsapatának argentin vezetőedzője szerint a szerdán elhunyt Diego Maradona személyében a sportág mitikus alakja távoz [...] Teljes cikk: Simeone: Diego utat mutatott nekünk...→

Sport365.hu - Diego Simeone elégedett volt Joao Felix játékával

A madridi összecsapáson a hazaiak jutottak előnyhöz a 29. percben, azonban Szoboszlai a szünet előtt egyenlített, a második félidő elején pedig az osztrák együ [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Diego Simeone elégedett vo...→

Sport365.hu - Őrült mérkőzésen győzte le Diego Schwartzmant Dominic Thiem

Egészen elképesztő meccset játszott Dominic Thiem és Diego Schwartzman kedden a Roland Garroson. Az argentin 7:6, 5:7, 6:7, 7:6, 6:2-re győzött 5 óra 10 perc a [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Őrült mérkőzésen győzte le...→

50 éves Diego Simeone, az évtized legmeghatározóbb edzője | Hosszabbítás

Az isteni Diego – mondhatnánk, de különösen argentínok esetében óvatosan bánunk az ilyen kijelentésekkel. Személyes pech vagy éppen szerencse azonos keresztnév [...] Teljes cikk: 50 éves Diego Simeone, az évtized legmeg...→

Diego Simeone erre még sosem volt képes a Barcelona ellen

Diego Simeone vezetőedző csapata küzdőszellemét dicsérte azután, hogy az Atlético Madrid szombat este 1-0-ra legyőzte az FC Barcelonát a spanyol labdarúgó-bajn [...] Teljes cikk: Diego Simeone erre még sosem volt képes ...→

Topligák: Ronaldo két góllal hangolt a Fradira, Haaland mesternégyest lőtt, kikapott a Barca - videók | csakfoci.hu

Már a harmadik vereségét szenvedte el a mostani bajnokságban a Barcelona, amelyet ezúttal az Atlético Madrid múlt felül. A Manchester United tizenegyessel tart [...] Teljes cikk: Topligák: Ronaldo két góllal hangolt a F...→

Gólt szerzett, de kikapott a Fradi a Barca ellen

Gólt szerzett a Ferencváros!Piqué húzta vissza Tokmacot a tizenhatoson belül, amiéert a Fradi büntetőt kapott, a spanyol védőt pedig kiállította a... Teljes cikk: Gólt szerzett, de kikapott a Fradi a Ba...→

Diego Simeone is elkapta a koronavírust

Megfertőződött a koronavírussal Diego Simeone, a spanyol labdarúgó-bajnokságban szereplő Atlético Madrid vezetőedzője. Teljes cikk: Diego Simeone is elkapta a koronavírust...→