Kapcsolódó cikkek: Legyőzte Djokovicot Thiem, döntetlent játszo ...

Labdarúgás BL: A Sahtar Ukrajnában is legyőzte a Real Madridot | Vajdaság MA

A Real Madrid meglepetésre 2-0-s vereséget szenvedett a Sahtar Donyeck vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában. Teljes cikk: Labdarúgás BL: A Sahtar Ukrajnában is le...→

NB I - Döntetlent játszott Kisvárdán a Budafok

A fővárosiak sorozatban két elveszített bajnoki után szereztek ismét pontot, míg a házigazda együttes egymás utáni ötödik élvonalbeli meccsét sem veszítette el [...] Teljes cikk: NB I - Döntetlent játszott Kisvárdán a B...→

Döntetlent játszott a DAC, már a Slovan vezeti a bajnokságot | Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál

2020. november 7. 19:24... A DAC három alapembere, Davis, Blackman és Balic is pozitív koronavírustesztet produkált a héten, így nem lehettek ott a pályán. A h [...] Teljes cikk: Döntetlent játszott a DAC, már a Slovan ...→

Megyei II.: gól nélküli döntetlent játszott egymással a Söpte és a Zanat-Haladás VSE | VAOL

A 12. forduló mérkőzéseivel folytatódott a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság. Olyan rangadókat rendeztek, mint a Söpte–Zanat-HVSE, a Táplán–Csákánydorosz [...] Teljes cikk: Megyei II.: gól nélküli döntetlent játsz...→

EL: Hatgólos döntetlent játszott a Leicester, a Milan idegenben sem bírt a Lille-lel - eredmények, videók | csakfoci.hu

Az Európa Liga csoportkörének 4. fordulójában a Braga egy végletekig kiélezett végjátékban, 3-3-as döntetlent játszott a Leicester City ellen. A Zlatan Ibrahim [...] Teljes cikk: EL: Hatgólos döntetlent játszott a Leice...→

Sport365.hu - Thiem legyőzte Djokovicot

A harmadik helyen kiemelt osztrák játékos - aki tavaly is finalista volt - közel háromórás ütközetben, három szettben múlta felül a világranglista éllovasát, N [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Thiem legyőzte Djokovicot...→

Tenisz: Thiem legyőzte Nadalt Londonban | Vajdaság MA

A férfi teniszezők év végi világbajnokságán a London 2020 csoport 2. fordulójában az osztrák Dominic Thiem két rövidítéses szettben legyőzte a spanyol Rafael N [...] Teljes cikk: Tenisz: Thiem legyőzte Nadalt Londonban ...→

Döntetlent játszott a magyar válogatott a szerbekkel

Vasárnap ismét a magyar labdarúgó-válogatott, Marco Rossi gárdája fogadta az ellenfelet a Puskás Arénában a Nemzetek Ligájában, A Szerbiával játszott... Teljes cikk: Döntetlent játszott a magyar válogatott ...→

Döntetlent játszott a DAC, már a Slovan vezeti a bajnokságot

A DAC meglepő, 0:0-s döntetlent játszott a labdarúgó Fortuna Liga utolsó helyén álló FK Pohronie ellen. Ezzel szemben a Slovan győzött a Michalovce vendégeként [...] Teljes cikk: Döntetlent játszott a DAC, már a Slovan ...→

Hatgólos döntetlent játszott egymással a Nagylengyel és a Zalatárnok a 12. fordulóban | ZAOL

A 12. fordulóval folytatódtak a küzdelmek a hét végén a megyei labdarúgó III. osztály Közép és Nyugati csoportjában. Nyugaton a játéknap előtt még veretlen két [...] Teljes cikk: Hatgólos döntetlent játszott egymással a...→

Labdarúgás BL: A Real Madrid Milánóban is legyőzte az Intert | Vajdaság MA

A labdarúgó Bajnokok Ligája B-csoportjában a Real Madrid Milánóban győzte le 2–0-ra a több mint egy félidőt emberhátrányban játszó Internazionalét a csoportkör [...] Teljes cikk: Labdarúgás BL: A Real Madrid Milánóban i...→

Közel 21 ezer km-t utazott, de egy percet sem játszott a Real futballistája

Mindeközben - A Real Madrid brazil válogatott támadója, Vinícius Júnior meghívót kapott a nemzeti csapat soron következő két vb-selejt... Teljes cikk: Közel 21 ezer km-t utazott, de egy perce...→

Átalakult válogatottunk döntetlent játszott idehaza a szerbekkel

Az öt mérkőzés óta veretlen magyar válogatott 1–1-es döntetlent játszott a szerbekkel a Puskás Arénában a labdarúgó Nemzetek Ligája B-divíziójában, a 3. csopor [...] Teljes cikk: Átalakult válogatottunk döntetlent játsz...→

Döntetlent játszott a Pécs a Vasassal

A labdarúgó NB II 15. fordulójában a Pécsi MFC a Vasast látta vendégül. A két gárda nagy csatát vívott egymással, főleg a mezőnyben, hiszen egyik sem talált ré [...] Teljes cikk: Döntetlent játszott a Pécs a Vasassal...→

NB III foci – Nyert a Lipót, döntetlent játszott a Mosonmagyaróvár | KISALFÖLD

Sopron kikapott, a Ménfőcsanak mérkőzését elhalasztották.NB III. Nyugati csoport Puskás II–BKV Előre 1–2 Balatonfüred–Gárdony 3–0 Nagyatád–Komárom 2–2 III. ker [...] Teljes cikk: NB III foci – Nyert a Lipót, döntetlent ...→