Kapcsolódó cikkek: Labdarúgó NB I: továbbra is veretlen a Feren ...

Labdarúgó NB I: továbbra is veretlen a Ferencváros, kedden: Juve-Fradi

Budapest - A fővárosi derbin megőrizte veretlenségét az NB I-ben a címvédő FTC. Folytatás az olasz sztárcsapat otthonában. Teljes cikk: Labdarúgó NB I: továbbra is veretlen a F...→

Magabiztos sikerével továbbra is veretlen hazai pályán a Loki

Debrecen - Négy gólt rúgva verte az újoncot a listavezető hajdúsági együttes. DVSC – Szentlőrinc 4-1 Teljes cikk: Magabiztos sikerével továbbra is veretle...→

Női kosárlabda NB I – A Sopron és Győr is pályára lép | KISALFÖLD

Szerdán 18 órakor a Sopron Basket a TFSE-MTK csapatát fogadja a Novomatic-arénában. A soproniak legutóbb a Magyar Kupa elődöntőjében találkoztak riválisukkal. [...] Teljes cikk: Női kosárlabda NB I – A Sopron és Győr i...→

Labdarúgó NB I-es hírek | BOON

Pénteken játszották: Kisvárda Master Good FC – Paksi FC 3–1 (2–1) Gólszerző: Bumba (18.), Navratil (44.), Jelena (86.), ill. Rubus (30., öngól). Puskás Akadémi [...] Teljes cikk: Labdarúgó NB I-es hírek | BOON...→

Női kosárlabda NB I - Elhalasztották a PEAC-ZTE mérkőzést

Koronavírusos megbetegedések miatt elhalasztották a női kosárlabda NB I-ben vasárnapra kiírt PEAC-Pécs - ZTE NKK mérkőzést. Teljes cikk: Női kosárlabda NB I - Elhalasztották a P...→

NB I - Háromgólos fehérvári siker a Diósgyőr ellen - tabella

gólszerző: Nikolics (36.), Zivzivadze (80.), Petrjak (91., 11-esből) sárga lap: Bolla (73.), illetve Max (45.), Sesztakov (75.)      Fehérvár: Rockov - Bolla, [...] Teljes cikk: NB I - Háromgólos fehérvári siker a Diós...→

NB I, élő: MOL Fehérvár-Diósgyőr | csakfoci.hu

Az egyelőre csak 5. Vidinek és a 9. DVTK-nak is nagyon fontos lenne a három pont megszerzése a két csapat vasárnapi NB I-es meccsén. Élő közvetítés az OTP Bank [...] Teljes cikk: NB I, élő: MOL Fehérvár-Diósgyőr | csakf...→

Férfi futsal NB I: MVFC győzelem a BL-meccs előtt

Berettyóújfalu - A grúziai fellépés előtt az újpestiek elleni bajnoki sikerrel főpróbáztak Rábl Jánosék. Teljes cikk: Férfi futsal NB I: MVFC győzelem a BL-me...→

Labdarúgó NB I: A Puskás Akadémia magabiztosan győzte le a Budafokot

A Puskás Akadémia 3-0 arányban legyőzte a vendég Budafokot szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójában, ezzel megelőzte a fővárosiakat a tabellán. Teljes cikk: Labdarúgó NB I: A Puskás Akadémia magabi...→

Csányi: "A magyar foci sokkal magasabb színvonalú, mint korábban" - megcáfolt egy NB I-es álhírt | csakfoci.hu

Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke szerint a sportág itthon minden területen előrelépett, és kialakult egy olyan stabil helyzet, amely j [...] Teljes cikk: Csányi: "A magyar foci sokkal magasabb s...→

Labdarúgó NB I - Jó formában érkezik az MTK az örökrangadóra

Hosszú idő után fordul elő ismét, hogy az örökrangadóra a Ferencváros és az MTK az élvonal két legjobb formában lévő együtteseként készülhet, ami azt is jelent [...] Teljes cikk: Labdarúgó NB I - Jó formában érkezik az ...→

Labdarúgó NB II: a 91. percben kapott góllal veszített a DEAC – videóval

Ismét hétközi fordulót rendeztek a labdarúgó NB II-ben. A Merkantil Bank Liga 18. játéknapján a sereghajtó DEAC a mezőny másik újoncánál, a tabella harmadik he [...] Teljes cikk: Labdarúgó NB II: a 91. percben kapott gó...→

NB I: ilyen se történt még a Fehérvárral

A MOL Fehérvár 3-0-ra legyőzte a vendég Diósgyőrt a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójának záró mérkőzésén. Teljes cikk: NB I: ilyen se történt még a Fehérvárral...→

NB II - Hét bajnoki óra veretlen a Vasas

A Vasas 2-0-ra nyert a Dorog vendégeként a labdarúgó NB II 17. fordulójában, vasárnap.... Aqvital FC Csákvár-Debreceni VSC 17.00 Teljes cikk: NB II - Hét bajnoki óra veretlen a Vasas...→

Ma a TV-ben: Élőben egy NB I-es és egy NB II-es meccs, rangadót játszik a Liverpool és a Milan is | csakfoci.hu

Közzétéve: 2020. november 22., vasárnap, 8:10... 10.25: Labdarúgás, NB I, Honvéd-Ferencváros (ismétlés) 17.00: Labdarúgás, NB I, Fehérvár-Diósgyőr (élő) 19.45: [...] Teljes cikk: Ma a TV-ben: Élőben egy NB I-es és egy N...→

NB I - Pintér Attila vereséggel tért vissza a Mezőkövesd kispadjára

A fővárosiak öt kör óta veretlenek, míg a matyóföldiek hét bajnoki találkozó óta nyeretlenek. OTP Bank Liga, 11. forduló: Mezőkövesd Zsóry FC-MTK Budapest 0-1 [...] Teljes cikk: NB I - Pintér Attila vereséggel tért vis...→

NB I, élő: Mezőkövesd-MTK Budapest | csakfoci.hu

A Mezőkövesd immáron Pintér Attila irányításával az MTK Budapest ellen játszik az NB I 11. fordulójában. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a legfontosabb történése [...] Teljes cikk: NB I, élő: Mezőkövesd-MTK Budapest | csa...→

NB I, élő: Puskás Akadémia-Budafok | csakfoci.hu

Az előző forduló után vereséggel szünetre vonuló Puskás Akadémia hazai pályán fogadja az újonc Budafokot. Kövesd a találkozót élőben a csakfoci.hu oldalán! Teljes cikk: NB I, élő: Puskás Akadémia-Budafok | csa...→

Labdarúgó NB III: kikapott a kis Loki a vasutasok derbijén

Debrecen - A zuglóiak elleni találkozón egyetlen gól döntött a fővárosiak javára.  Teljes cikk: Labdarúgó NB III: kikapott a kis Loki a ...→

Juventus–Ferencváros BL-csoportmeccs kedden élőben az m4sport.hu-n

Csupán egy élő közvetítésünk lesz kedden, de az annál ütősebb: Juventus–Ferencváros Bajnokok Ligája-csoportmeccs! Teljes cikk: Juventus–Ferencváros BL-csoportmeccs ked...→

Ma a TV-ben: NB I-es gólok, angol és német meccs élőben | csakfoci.hu

Közzétéve: 2020. november 23., hétfő, 8:10... M4 Sport 08:00 Puskás Akadémia – Budafok, NB I, (ism.) 13:55 MOL Fehérvár FC – Diósgyőr, NB I, (ism.) 17:15 Bajno [...] Teljes cikk: Ma a TV-ben: NB I-es gólok, angol és ném...→

NB I: 60 percig egykapuzott a Vidi a Diósgyőr ellen, de csak a végén dőlhetett hátra - videó | csakfoci.hu

Összességében megérdemelt, 3-0-s sikert aratott a MOL Fehérvár a DVTK ellen, de sokáig tartó nagy fölénye ellenére volt olyan meccsszakasz, amikor aggódnia is [...] Teljes cikk: NB I: 60 percig egykapuzott a Vidi a Dió...→

NB I: A Vidi játékosainak pozitív tölteted ad a válogatott sikere, Diósgyőrben nem elég ziccereket kialakítani - ezt várják az edzők | csakfoci.hu

Mivel az Újpest - ZTE mérkőzést elhalasztották, a MOL Fehérvár FC - Diósgyőr találkozóval zárul az OTP Bank Liga 11. fordulója. Márton Gábor és Feczkó Tamás is [...] Teljes cikk: NB I: A Vidi játékosainak pozitív töltet...→

NB I - Honvéd elleni győzelemmel hangolt a Juvéra a Ferencváros

A zöld-fehérek így már 10 bajnoki összecsapás óta veretlenek, a mostani szezonban játszott kilenc NB I-es találkozójukból két döntetlen mellett hetet megnyerte [...] Teljes cikk: NB I - Honvéd elleni győzelemmel hangolt...→

Női futsal NB I: zsinórban második meccsén is kikapott a DEAC

Debrecen - Meglepték a budaörsiek a házigazdát, kapott gól nélkül zárták a cívisvárosi kirándulásukat. Teljes cikk: Női futsal NB I: zsinórban második meccs...→

NB I: Zsinórban harmadszor nyert az MTK, Pintér vereséggel tért vissza Kövesdre - videó | csakfoci.hu

Ikenne-King góljával elhozta a három pontot Mezőkövesdről az MTK, amely így már öt mérkőzés óta veretlen az NB I-ben. Teljes cikk: NB I: Zsinórban harmadszor nyert az MTK,...→

NB I: Sima győzelemmel javította ki a paksi hatost a Puskás Akadémia - videó | csakfoci.hu

A forduló előtt öt meccs óta nyeretlen Puskás Akadémia vezetőedzője, Hornyák Zsolt három helyen változtatott […] Teljes cikk: NB I: Sima győzelemmel javította ki a pa...→