Kapcsolódó cikkek: Kiszenvedte a győzelmet a United, de hova tű ...

Kiszenvedte a győzelmet a United, de hova tűnt Pogba? | Rangadó

Visszafújt és újrarúgatott tizenegyes is volt a West Bromwich Albion ellen. Július óta először nyert otthon Solskjaer csapata. Teljes cikk: Kiszenvedte a győzelmet a United, de hov...→

Sport365.hu - A hajrában szerezte meg a győzelmet a Newcastle United

A Newcastle United a hajrában két gólt szerezve 2-0-ra nyert a Crystal Palace vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság tizedik fordulójának pénteki nyitómérkőz [...] Teljes cikk: Sport365.hu - A hajrában szerezte meg a ...→

Értékes győzelmet aratott a Manchester United

A Manchester United 3-1-re nyert az Everton vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójának szombati játéknapján. Teljes cikk: Értékes győzelmet aratott a Manchester U...→

Tényleg azt a játékost vette meg a Manchester United, akire szüksége volt? | Rangadó

40 millió euróért vett középpályást a MU, a holland Donny van de Beek azonban nem tipikus középpályás, erről árulkodik az elmúlt szezonja is. Teljes cikk: Tényleg azt a játékost vette meg a Manch...→

"Megölik a játékot" – kiakadtak a United kárára befújt büntetőn | Rangadó

A videobíró segítségével ítéltek meg egy tizenegyest a Manchester United és a Crystal Palace bajnokiján, heves reakciókat váltott ki a döntés. Teljes cikk: "Megölik a játékot" – kiakadtak a United...→

A Debrecen kiszenvedte a győzelmet a másodosztályú rajton | Magyar Nemzet

A labdarúgó NB II 1. fordulójában a Kpaosvár hazai pályán kikapott, a Debrecen viszont sok helyzetet kihagyva a hajrában nyerni tudott. Teljes cikk: A Debrecen kiszenvedte a győzelmet a más...→

A Bayern kiszenvedte a győzelmet, s ezzel megvan a 30. bajnoki cím

A Bayern München a papírformának megfelelően megnyerte brémai bajnokiját a német labdarúgó Bundesliga 32. fordulójában, s ezzel behozhatatlan előnyre tett szer [...] Teljes cikk: A Bayern kiszenvedte a győzelmet, s ezze...→

Hihetetlen hajrával győzött a Manchester United | Rangadó

A 86. percben még 1-1 volt az állás, az eredményből mégis az jön le, hogy sima lett a vége. Teljes cikk: Hihetetlen hajrával győzött a Manchester...→

Sport365.hu - A 100. percben csikarta ki a győzelmet a Manchester United

A 100. percben szerzett góllal harcolta ki a győzelmet a Manchester United a Brighton otthonában az angol labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában.... Az MU a [...] Teljes cikk: Sport365.hu - A 100. percben csikarta ki...→

Hihetetlen, hogy bukta el a győzelmet a Fradi | Rangadó

90 perc után két góllal vezetett, mégsem nyert Ferencváros a labdarúgó NB I-ben. Teljes cikk: Hihetetlen, hogy bukta el a győzelmet a ...→