Kapcsolódó cikkek: ISL: Caeleb Dressel és csapata volt a szomba ...

ISL: Caeleb Dressel és csapata volt a szombati főszereplő - NSO

„Budapest különleges helyet foglal el a szívemben a 2017-es vizes világbajnokság óta.” Teljes cikk: ISL: Caeleb Dressel és csapata volt a sz...→

ISL: a Duna Aréna már pénteken tele volt világsztárokkal - NSO

Hogy a lehetőségnek mennyire örülnek az úszók, az már a bemutatásnál egyértelmű tűnt. Teljes cikk: ISL: a Duna Aréna már pénteken tele volt...→

MLS: Sallói és Németh csapata is vereséget szenvedett - NSO

Elmaradt a válogatott támadó várva várt bemutatkozása – Németh Krisztián a keretben sem volt ott. Teljes cikk: MLS: Sallói és Németh csapata is vereség...→

Hollandia: Robben megsérült, csapata kikapott - NSO

Nem indult túl jól az új bajnoki évad a visszatérő klasszisnak: fél óra után le kellett cserélni. Teljes cikk: Hollandia: Robben megsérült, csapata kik...→

Légiósok: Szoboszlai betalált, csapata három góllal nyert - NSO

A magyar középpályás tizenegyesből volt eredményes a hatodik perctől emberhátrányban futballozó Salzburgban. Teljes cikk: Légiósok: Szoboszlai betalált, csapata h...→

Úszás: Hosszú Katinka két számban győzött hétfőn az ISL-en - NSO

Messze még az olimpia, és persze még egyáltalán nem biztos, hogy egyáltalán megtartják a versenyt, de ha minden összejön, és „felvonulnak” a sportolók Tokióban [...] Teljes cikk: Úszás: Hosszú Katinka két számban győzöt...→

Úszás, ISL: London csapata vezet, Hosszúék a harmadikok - NSO

Sós Csaba: Jó látni, hogy a versenyzők mosolyognak, küzdenek, egy-egy napon több számot is úsznak. Teljes cikk: Úszás, ISL: London csapata vezet, Hosszú...→

ISL: pénteken indul a sorozat a Duna Arénában - NSO

Az ISL-sorozat 2020-as idényét teljes egészében Budapesten, a Duna Arénában rendezik meg. Teljes cikk: ISL: pénteken indul a sorozat a Duna Aré...→

Giro d’Italia: fertőzés miatt kiszáll Kruijswijk és csapata - NSO

A holland az összetettben 1:24 perces hátránnyal a 11. helyen állt, előzetesen a végső sikerre esélyesnek tartották. Teljes cikk: Giro d’Italia: fertőzés miatt kiszáll Kr...→

Férfi kézi El: a magyar kapus csapata játék nélkül kiesett - NSO

Az izlandi Valur a koronavírus-járvány miatti óvintézkedések miatt nem tudott elutazni Dániába. Teljes cikk: Férfi kézi El: a magyar kapus csapata já...→