Kapcsolódó cikkek: Holender eksztázisban, Szoboszlaiék nagyot z ...

NB I: A bizonytalankodó Újpest csak egy pontot szerzett Budafokon - videó | csakfoci.hu

A Budafok 1-1-es döntetlent játszott a sokat hibázó Újpest ellen az NB I 13. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén. Teljes cikk: NB I: A bizonytalankodó Újpest csak egy ...→

Az utolsó pillanatban kapott ki a Honvéd az NB I-ben - videó

A küzdelmes mérkőzés 92. percében lőtte a győztes gólt a Puskás Akadémia, így Bódog Tamás csapata maradt a tabella utolsó helyén. Teljes cikk: Az utolsó pillanatban kapott ki a Honvéd...→

NB II: Lipták ollózós góllal adta meg az alaphangot az ETO-sikerhez a győri rangadón - videó | csakfoci.hu

A Gyirmót egy nagy kapushiba után még vezetett a győri városi rangadón, de aztán Lipták Zoltán látványos egyenlítő találatát követően beindult és 4-1-re nyert [...] Teljes cikk: NB II: Lipták ollózós góllal adta meg az...→

NB I: Zsinórban harmadszor nyert az MTK, Pintér vereséggel tért vissza Kövesdre - videó | csakfoci.hu

Ikenne-King góljával elhozta a három pontot Mezőkövesdről az MTK, amely így már öt mérkőzés óta veretlen az NB I-ben. Teljes cikk: NB I: Zsinórban harmadszor nyert az MTK,...→

Légiósok: Holender feje is kellett a Partizan idegenbeli győzelméhez - videó | csakfoci.hu

Holender Filip a 87. percig volt a pályán a Partizan Belgrádban, amely 2-1-re győzött a szabadkai Spartak Zlatibor Voda elleni szerb élvonalbeli bajnokin. Teljes cikk: Légiósok: Holender feje is kellett a Par...→

NB I: 2 meccsre eltiltotta a magyar válogatott védőt az MLSZ durva belépője miatt - videó | csakfoci.hu

A Budapest Honvéd 2-szeres magyar válogatott védője, Tamás Krisztián 2 mérkőzésen nem léphet pályára az OTP Bank Ligában az MLSZ keddi fegyelmi határozata szer [...] Teljes cikk: NB I: 2 meccsre eltiltotta a magyar válo...→

NB I: A későn ébredő Diósgyőr kisvárdai vereségével maradt az utolsó helyen - videó | csakfoci.hu

Nagyjából 70 percen keresztül az történt a pályán az NB I 9. fordulójának keleti rangadóján, amit a Kisvárda akart, és vezettek is a hazaiak. A hajrában aztán [...] Teljes cikk: NB I: A későn ébredő Diósgyőr kisvárdai ...→

NB II: A Loki a 93. percben mentett pontot a keleti rangadón - videó | csakfoci.hu

Pontrúgások után születtek meg a gólok a vasárnapi, 5700 szurkoló előtt megrendezett Nyíregyháza-DVSC NB II-es rangadón. A hazaiak a 14. perctől egészen a 93.- [...] Teljes cikk: NB II: A Loki a 93. percben mentett pont...→

NB I: Az Újpest szépíteni sem tudott a Fradi ellen - videó | csakfoci.hu

127 napja már, hogy Ferencváros-Újpest derbit rendezhettek a Groupama Arénában, és a megjelent szurkolók többsége […] Teljes cikk: NB I: Az Újpest szépíteni sem tudott a F...→

Kézilabda: Imre Bence és az FTC is nagyot rajtolt az NB I-ben

Minél több lehetőséget, jövőre pedig európai kupaszereplést remél a férfi NB I-ben szereplő FTC 18 éves jobbszélsője, Imre Bence, aki egyre magabiztosabb a Teljes cikk: Kézilabda: Imre Bence és az FTC is nagyo...→

NB I: Gólba került a ZTE kapusának a felesleges Zidane-csel - videó | csakfoci.hu

Komoly kapushiba után növelte kétgólosra az előnyét a Paks a ZTE elleni vasárnapi NB I-es bajnokin. Demjén Patrik előbb jó ütemű kifutással tisztázott a megugr [...] Teljes cikk: NB I: Gólba került a ZTE kapusának a fel...→

NB I: Az MTK hármat rúgott a Puskás Akadémiának - videó | csakfoci.hu

Az MTK Budapest úgy nyert 3-0-ra a Puskás Akadémia vendégeként, hogy egy 16 éves játékos is debütált a kék-fehéreknél az NB I 7. fordulójának szombat esti mérk [...] Teljes cikk: NB I: Az MTK hármat rúgott a Puskás Akad...→

Videó: a budai lakás, ahová Alberttől Mészölyig a fél NB I feljárt fröccsözni

BUDAPESTI FUTBALLMESÉK. „Szovjet csapatok Budapesten. Lövöldözések. Éjjel óvóhelyen” – belelapoztunk Lakat doktor ’56-os naplójába. Teljes cikk: Videó: a budai lakás, ahová Alberttől Mé...→

Légiósok: Holender a szerb élvonal legmagyarabb csapata ellen remekelt - videó | csakfoci.hu

Holender Filip két góllal és egy gólpasszal járult hozzá csapata, a Partizan Belgrád 4-0-s szerb bajnoki sikeréhez a Topolya otthonában vasárnap. Teljes cikk: Légiósok: Holender a szerb élvonal legma...→

NB I: A Paks a hosszabbításban válaszolt az Újpest 40 méteres góljára - videó | csakfoci.hu

A második félidőben látványos góllal szerzett vezetést az Újpest, a hajrát megnyomó Paks azonban a 91. percben egyenlíteni tudott a forduló nyitómérkőzésén. Teljes cikk: NB I: A Paks a hosszabbításban válaszolt...→

NB I: 60 percig egykapuzott a Vidi a Diósgyőr ellen, de csak a végén dőlhetett hátra - videó | csakfoci.hu

Összességében megérdemelt, 3-0-s sikert aratott a MOL Fehérvár a DVTK ellen, de sokáig tartó nagy fölénye ellenére volt olyan meccsszakasz, amikor aggódnia is [...] Teljes cikk: NB I: 60 percig egykapuzott a Vidi a Dió...→

NB I: Sima győzelemmel javította ki a paksi hatost a Puskás Akadémia - videó | csakfoci.hu

A forduló előtt öt meccs óta nyeretlen Puskás Akadémia vezetőedzője, Hornyák Zsolt három helyen változtatott […] Teljes cikk: NB I: Sima győzelemmel javította ki a pa...→

NB II: 45 méterről lőtt parádés gólt a korábbi gólkirály - videó | csakfoci.hu

A korábban az NB I-ben is szereplő Daru Bence mesterhármast jegyzett az NB II 14. fordulójában, amiből az egyiket félpályáról lőtte. Teljes cikk: NB II: 45 méterről lőtt parádés gólt a k...→

NB I: Az MTK biztosan nyerte Újpesten a sok hiányzóval sújtott csapatok meccsét - videó | csakfoci.hu

A mérkőzésen egyébként az ismert okok miatt mindkét oldalon sok fiatal lépett pályára, a liláknál és a kék-fehéreknél is játszott egy-egy 16 éves tehetség Büki [...] Teljes cikk: NB I: Az MTK biztosan nyerte Újpesten a ...→

Már dobogós a Budafok az NB I-ben: Zalaegerszegen győzött az újonc - videó | csakfoci.hu

A 10. percben még a ZTE vezetett, de az újonc Budafok egy percen belül egyenlített, majd újabb két gólt szerezve elvitte a három pontot Zalaegerszegről. Csizma [...] Teljes cikk: Már dobogós a Budafok az NB I-ben: Zalae...→

NB II: Dzsudzsák már kezdett a Lokiban, visszavették az első helyet - videó | csakfoci.hu

Az ismét éllovas DVSC 3-0-ra verte a vendég Dorogot a Merkanti Bank NB II 12. fordulójának utolsó vasárnapi meccsén. A 30. születésnapját ünneplő Bódi Ádám két [...] Teljes cikk: NB II: Dzsudzsák már kezdett a Lokiban, ...→

Nagy sorozatban a Paks az NB I-ben: Könyves vezető gólja után is kikapott a ZTE - videó | csakfoci.hu

Hiába vezetett a korábbi paksi csatár, Könyves Norbert góljával a ZTE, az atomvárosiak fordítottak és végül 3-1-re győztek a két csapat vasárnapi NB I-es bajno [...] Teljes cikk: Nagy sorozatban a Paks az NB I-ben: Köny...→

NB I: A Fradi győzelemmel hangolt a Barcelona elleni BL-meccsre - videó | csakfoci.hu

0-0-s első félidő után a Ferencváros két gólt szerzett a Kisvárda otthonában, amivel sorozatban a negyedik győzelmét aratta az NB I-ben. Teljes cikk: NB I: A Fradi győzelemmel hangolt a Barc...→

NB I: A Kisvárda légiósa kapásból elvállalta, kirúgta a stadionból a labdát - videó | csakfoci.hu

A Kisvárda görög középpályása, Sztavrosz Cukalasz a Budafok elleni bajnokin kapásból elvállalt egy lövést a tizenhatos környékéről, a labda pedig a Várkerti St [...] Teljes cikk: NB I: A Kisvárda légiósa kapásból elváll...→

BL: Liverpoolban nyert az előző szezon meglepetéscsapata, Szoboszlaiék kikaptak a címvédőtől - videó | csakfoci.hu

A Bayern München győzelmével továbbjutott a legjobb tizenhat közé. A Real Milanóban is legyőzte az Intert, így az olaszokon már csak a csoda segíthet. A nap me [...] Teljes cikk: BL: Liverpoolban nyert az előző szezon m...→

NB I: A Kisvárda nyerte a dobogósok csatáját a Paks ellen - videó | csakfoci.hu

Az NB I 11. fordulójának nyitómérkőzésén a Kisvárda hazai pályán 3-1-re nyert a Paks ellen, így feljött a második helyre a tabellán. Teljes cikk: NB I: A Kisvárda nyerte a dobogósok csat...→

NB I: Későn ébredt a ZTE a végén 10 emberrel játszó Kisvárda ellen - videó | csakfoci.hu

Az első és a második félidőben is betalált a Kisvárda Zalaegerszegen, utána azonban gólt kapott, majd emberhátrányba is került nagyjából egy perc alatt. Ennek [...] Teljes cikk: NB I: Későn ébredt a ZTE a végén 10 embe...→

NB II: Az éllovas Loki Dzsudzsák nélkül is hibátlan maradt hazai pályán - videó | csakfoci.hu

Az éllovas DVSC 3-0-ra legyőzte a vendég ETO FC Győrt a Merkantil Bank NB II 14. fordulójának zárómérkőzésén vasárnap. Teljes cikk: NB II: Az éllovas Loki Dzsudzsák nélkül ...→

NB I: Gólgazdag meccsen verte a már dobogós Paks az újonc Budafokot - videó | csakfoci.hu

1-0-ra és 2-1-re is vezetett a Budafok, de a Bognár György irányításával még veretlen és már dobogós Paks győzni tudott 3-2-re. Teljes cikk: NB I: Gólgazdag meccsen verte a már dobo...→

Trükkös és látványos gól az NB I-ben: Megvillant a "tékozló fiú" - videó | csakfoci.hu

Ravasz szabadrúgás-góllal jelentkezett a ZTE elleni bajnokin a Budafok középpályása, Kulcsár Kornél. A korábban az egyik legtehetségesebb magyar foxistának tar [...] Teljes cikk: Trükkös és látványos gól az NB I-ben: Me...→

NB I: A Vidi három perc alatt feltámadt, de csak egy pontot szerzett a Honvéd ellen - videó | csakfoci.hu

A Honvéd és a Fehérvár is vezetett a Hidegkuti Nándor Stadionban, de végül mindkét csapat 1-1 pontot szerzett. A 2-2-s döntetlennel a Vidi veretlen maradt, de [...] Teljes cikk: NB I: A Vidi három perc alatt feltámadt,...→

NB II: A 92. percben kapott bombagóllal bukta el a győzelmet a bajnokság egyedüli nyeretlen csapata - videó | csakfoci.hu

Már 2-0-ra vezetett, így közel járt szezonbeli első bajnoki győzelméhez a Csákvár a Dorog ellen, a vendégek azonban végül döntetlenre mentették a meccset, így [...] Teljes cikk: NB II: A 92. percben kapott bombagóllal ...→