Kapcsolódó cikkek: Haaland mesternégyest szerzett, bemutatkozot ...

Sport365.hu - Haaland mesternégyese után kiütéses Dortmund győzelem

Bundesliga, 8. forduló: Hertha BSC-Borussia Dortmund 2-5 (1-0) korábban: Bayern München-Werder Bremen 1-1 (0-1) Arminia Bielefeld-Bayer Leverkusen 1-2 (0-1) TS [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Haaland mesternégyese után...→

Haaland után egy 16 éves csodacsatárt szabadít rá a Dortmund az ellenfelekre | Rangadó

Youssoufa Mokoko 13 évesen az U17-esek, 14 évesen az U19-esek között játszott, és szédületes statisztikát, 1,5 gólos átlagot produkált. De a gyerekfocinak vége [...] Teljes cikk: Haaland után egy 16 éves csodacsatárt sz...→

Magyar Kupa: Csak ráijeszteni tudott az NB III-as ellenfele a Honvédra, Gazdag mesternégyest szerzett - videó | csakfoci.hu

A Magyar Kupa első vasárnapi mérkőzésén a Honvédnak hátrányból kellett felállnia az NB III-as Tiszaújváros ellen. A második félidőben mutatott eredményes játék [...] Teljes cikk: Magyar Kupa: Csak ráijeszteni tudott az ...→

Dortmund: Haaland messze Cristiano Ronaldo és Messi előtt is - NSO

Kor alapján a két klasszis együtt sem tudja megközelíteni, de a gyorsaságot tekintve is remek a norvég. Teljes cikk: Dortmund: Haaland messze Cristiano Ronal...→

NB II: a Haladás két góllal vezetett, de csak egy pontot szerzett A

A Vasas kétgólos hátrányból egyenlítve mentett pontot a Szombathelyi Haladás ellen a labdarúgó NB II. 5. fordulójának nyitó mérkőzésén. Teljes cikk: NB II: a Haladás két góllal vezetett, de...→

Ismét Haaland: a 95. percben szerzett győztes gólt a norvég csatár

Szenvedett a Borussia Dortmund a kiesőhelyen álló Düsseldorf otthonában, de Erling Braut Haaland a legvégén megnyerte a bajnokit a Borussiának. Teljes cikk: Ismét Haaland: a 95. percben szerzett gy...→

Bundesliga: Haaland nélkül is gázolt a Dortmund - videó | csakfoci.hu

Kiütéses, 6-1-s győzelmet aratott a Borussia Dortmund a sereghajtó Paderborn otthonában, a Bundesliga 29. fordulójának második vasárnapi meccsén. Teljes cikk: Bundesliga: Haaland nélkül is gázolt a D...→

Dortmund: „Haaland készen áll arra, hogy a Realban játsszon” - NSO

„Ha a világ öt legerősebb klubjának egyikénél lennék, azonnal szerződtetném. Bánhatja egy topklub, ha elszalasztja.” Teljes cikk: Dortmund: „Haaland készen áll arra, hogy...→

Topligák: Ronaldo két góllal hangolt a Fradira, Haaland mesternégyest lőtt, kikapott a Barca - videók | csakfoci.hu

Már a harmadik vereségét szenvedte el a mostani bajnokságban a Barcelona, amelyet ezúttal az Atlético Madrid múlt felül. A Manchester United tizenegyessel tart [...] Teljes cikk: Topligák: Ronaldo két góllal hangolt a F...→

Bundesliga: Haaland és Sancho is lecsapott, a Dortmund simán verte

A norvég támadó nagyszerű átemelős gólt lőtt • Angol csapattársa is betalált, majd gólpasszt is adott. Teljes cikk: Bundesliga: Haaland és Sancho is lecsapo...→

Topligák: Kínos hazai vereséggel nyitott a Manchester United, megint Haaland volt a Dortmund nyerőembere - eredmények, videók | csakfoci.hu

Hatalmas meglepetésre hazai pályán szenvedett vereséget a Manchester United a Premier League első fordulójában a Crystal Palace ellen. Németországban Erling Ha [...] Teljes cikk: Topligák: Kínos hazai vereséggel nyitott...→

Bundesliga: Sallai fejes gólja egy pontot ért, megint Haaland lett a Dortmund hőse – eredmények, videók | csakfoci.hu

Hatvanhárom perc jutott kezdőként a Freiburgban Sallai Rolandnak, aki fejjel vette be a Wolfsburg kapuját, ezzel egy ponthoz juttatva csapatát. Már-már úgy tűn [...] Teljes cikk: Bundesliga: Sallai fejes gólja egy ponto...→

Sport365.hu - Történelmi gólt szerzett Haaland a Ruhr-vidéki derbin - VIDEÓ

A koronavírus-járvány miatt márciusban szünetelő, majd szombat délután újrainduló német labdarúgó bajnokságban első gólja a Ruhr-vidéki derbin született.  A mé [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Történelmi gólt szerzett H...→