Kapcsolódó cikkek: Evenepoel nyerte a burgosi kört, de Sosáé az ...

Evenepoel testközelből, a burgos-i mezőny, és a "félelmetes" Gaviria (ESB podcast Dina Marcival) | Eurosport

DIna Marci mesélt a 144 kilométeres szökős napjáról, az összetettet megnyerő Evenepoelról, és arról, mennyit találkozott Valter Atival. Teljes cikk: Evenepoel testközelből, a burgos-i mezőn...→

Justin Thomas nyerte a vb-sorozat memphisi versenyét | Eurosport

Az amerikai Justin Thomas nyerte meg a profi golfozók világbajnoki sorozatának vasárnap befejezdött versenyét, a 10,5 millió dollár összdíjazású WGC-FedEx St. [...] Teljes cikk: Justin Thomas nyerte a vb-sorozat memphi...→

Tizenegyespárbajban nyerte meg a francia ligakupát a PSG | Eurosport

A fővárosi együttes - amelynek Lőw Zsolt a másodedzője - gól nélküli rendes játékidő és hosszabbítás után 11-esekkel verte 6-5-re az Olympique Lyont.... A PSG [...] Teljes cikk: Tizenegyespárbajban nyerte meg a francia...→

Edzésen Evenepoel-al | Eurosport

Remco Evenepoel elmeséli, hogy telik egy napja, mennyire figyel az étkezésre, merre jár edzeni és milyen a kapcsolata az alkohollal. Teljes cikk: Edzésen Evenepoel-al | Eurosport...→

Fucsovics nyerte a szülővárosában rendezett versenyt | Eurosport

Fucsovics Márton nyerte a szülővárosában, Nyíregyházán rendezett Marso-Bige Kupa elnevezésű teniszversenyt. Teljes cikk: Fucsovics nyerte a szülővárosában rendez...→

Evenepoel nyerte a burgosi kört, de Sosáé az utolsó szakasz

Evenepoel nyerte a burgosi kört, de Sosáé az utolsó szakaszKomoly hegyi befutóval, a Lagunas de Neila tetején zárult a burgosi kör ötödik, befejező... Teljes cikk: Evenepoel nyerte a burgosi kört, de Sosá...→

Gálfi Dalma nyerte meg a  HungaroSpa-kupát | Eurosport

Gálfi Dalma nyerte meg pénteken a magyar női teniszelitet felvonultató hajdúszoboszlói HungaroSpa Kupát. Teljes cikk: Gálfi Dalma nyerte meg a  HungaroSpa-kup...→

11 évvel ezelőtt Roger Federer nyerte a Roland Garrost, amit még Rafael Nadal is megkönnyezett | Eurosport

2009. június 7. örökre emlékezetes dátum marad minden Roger Federer rajongó szívében. 11 évvel ezelőtt ezen a napon ugyanis megvalósította azt, amit talán már [...] Teljes cikk: 11 évvel ezelőtt Roger Federer nyerte a ...→

Gulácsiék és Sallaiék döntetlent játszottak, a Dortmund nyerte a rangadót | Eurosport

A lipcsei találkozón a vendégek kerültek előnybe, Manuel Gulde egy szöglet után talált a magyar válogatott kapusának hálójába, ezzel 511 nap után volt újra ere [...] Teljes cikk: Gulácsiék és Sallaiék döntetlent játszot...→