Kapcsolódó cikkek: Értékelések a Puskás Akadémia – MTK meccs után

Női kézi NB I: három meccs halasztását kéri az MTK – a koronavírus

A szakmai stáb és a teljes csapat tíznapos karanténba vonult, miután két játékos teszteredménye is pozitív lett. Teljes cikk: Női kézi NB I: három meccs halasztását k...→

Hármat gurított az MTK a Puskás Akadémia otthonában

A vendég MTK Budapest 3-0-ra győzött a Puskás Akadémia otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 7. fordulójának szombati játéknapján. Teljes cikk: Hármat gurított az MTK a Puskás Akadémia...→

Itt nézheti élőben a Puskás Akadémia - MTK találkozót

A Puskás Akadémia remekül kezdett a szezonban, szombati ellenfeléről, az MTK-ről is elmondható ugyanez, azonban Michael Boris együttese a jó start után kienged [...] Teljes cikk: Itt nézheti élőben a Puskás Akadémia - M...→

DK: hétezer túró rudit is vett az adófizetők pénzéből a felcsúti Puskás Akadémia

A Demokratikus Koalíció újabb, több száz oldalnyi, a Felcsúti Utánpótlás Neveléséért Alapítvány működéséről szóló dokumentumot szerzett meg –... Teljes cikk: DK: hétezer túró rudit is vett az adófiz...→

Kiderült: ekkor pótolják a Puskás Akadémia-Honvéd összecsapást

November 4-én pótolják a labdarúgó OTP Bank Liga első fordulójából elhalasztott Puskás Akadémia-Budapest Honvéd összecsapást. Teljes cikk: Kiderült: ekkor pótolják a Puskás Akadém...→

MK: a Puskás Akadémia hétgólos sikerrel jutott a 64 közé - NSO

A felcsúti gárda a 27. percben már öttel vezetett megyei I. osztályú riválisa otthonában. Teljes cikk: MK: a Puskás Akadémia hétgólos sikerrel ...→

Sport365.hu - Háromgólos MTK-siker a Puskás Akadémia otthonában

Villámrajtot vett az MTK, amely már a negyedik percben megszerezte a vezetést.... A folytatásban is a fővárosiak akarata érvényesült, ennek köszönhetően a féli [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Háromgólos MTK-siker a Pus...→

NB I: Puskás–MTK záró - NSO

A labdarúgó NB I 7. fordulójában az MTK fölényesen 3–0-ra győzött a Puskás Akadémia otthonában. Teljes cikk: NB I: Puskás–MTK záró - NSO...→

NB I: Puskás Akadémia–MTK Budapest élőben az NSO-n!

A Puskás Akadémia igen jó sorozatban van hazai pályán, az előző öt mérkőzését megnyerte. Teljes cikk: NB I: Puskás Akadémia–MTK Budapest élőbe...→

DK: Több mint egymillió forintot költött harcsára és édességre a Puskás Akadémia

A Demokratikus Koalíció szerint ... “brutális mennyiségű túrórudira, harcsára, süteményre és gyógyszerre költötték a TAO-milliárdokat Felcsúton.  Teljes cikk: DK: Több mint egymillió forintot költött...→

MOL Magyar Kupa: A gólzáporos első félidő után leállt, de könnyedén nyert a Puskás Akadémia | csakfoci.hu

Negyvenöt perc után már hat góllal vezetett a Puskás Akadémia a Toponár otthonában, a szünet után azonban visszavett az NB I-es csapat, amely így is magabiztos [...] Teljes cikk: MOL Magyar Kupa: A gólzáporos első félid...→

NB I - Isael góljaival fordított a Puskás Akadémia ellen a Fradi

A címvédő Ferencváros 2-1-re legyőzte a vendég Puskás Akadémiát a labdarúgó OTP Bank Liga 6. fordulójának vasárnapi játéknapján.... OTP Bank Liga, 6. forduló: [...] Teljes cikk: NB I - Isael góljaival fordított a Puská...→

NB I: Az MTK hármat rúgott a Puskás Akadémiának - videó | csakfoci.hu

Az MTK Budapest úgy nyert 3-0-ra a Puskás Akadémia vendégeként, hogy egy 16 éves játékos is debütált a kék-fehéreknél az NB I 7. fordulójának szombat esti mérk [...] Teljes cikk: NB I: Az MTK hármat rúgott a Puskás Akad...→

NB I, élő: Puskás Akadémia-MTK | csakfoci.hu

Az NB I szombati játéknapjának utolsó mérkőzésén a Puskás Akadémia fogadja az MTK Budapestet. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a legfontosabb történéseket! Teljes cikk: NB I, élő: Puskás Akadémia-MTK | csakfoc...→

Kiderült, hogy mikor pótolják a Puskás Akadémia-Budapest Honvéd mérkőzést

A meccset azért nem tudták az eredeti időpontban megrendezni, mert a PAFC-nál több játékos koronavírusos lett. Teljes cikk: Kiderült, hogy mikor pótolják a Puskás A...→

NB I: megvan, mikor pótolják be a Puskás Akadémia–Honvéd meccset -

A Budaörs–Kazincbarcika és a Tatabánya–Érd meccsen is módosult a pályaválasztó kiléte. Teljes cikk: NB I: megvan, mikor pótolják be a Puskás...→

A Puskás Akadémia hét gólt lőtt a Magyar Kupában

A felcsúti csapat már az első félidőben hatgólos előnyre tett szert és bejutott a legjobb 64 közé. Teljes cikk: A Puskás Akadémia hét gólt lőtt a Magyar...→

16:06 Puskás Akadémia: hosszabbított a fiatal ...

2021 nyaráig a Puskás Akadémia FC játékosa lesz Huszti András, az utánpótlás-válogatott játékos szerződéshosszabbítására csütörtökön került pecsét. Az esemény [...] Teljes cikk: 16:06 Puskás Akadémia: hosszabbított a f...→