Kapcsolódó cikkek: C. Ronaldo-show, sikerrel hangolt a Juventus ...

Topligák: A Fradi után a bajnokságban már betlizett a Juventus; a Schalke még mindig lejtőn - videók | csakfoci.hu

A Ferencváros ellen még szerencsésen sikerült begyűjtenie a három pontot a Juventusnak, szombat este viszont már csak döntetlenre futotta Moratáéknak a Beneven [...] Teljes cikk: Topligák: A Fradi után a bajnokságban má...→

Könnyed sikerrel hangolt az Euroligára a Sopron

A Sopron magabiztosan verte a vendég TFSE-t a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján. Teljes cikk: Könnyed sikerrel hangolt az Euroligára a...→

,,A végsőkig!

,,A végsőkig!" - Cristiano Ronaldo ezt üzente a Fradi elleni meccs után - fotó

,,A végsőkig!" - írta Cristiano Ronaldo Instagram-oldalán a tegnapi Ferencváros elleni Bajnokok Ligája találkozó után. Teljes cikk: ,,A végsőkig!" - Cristiano Ronaldo ezt ü...→

A Fradi hősies csatában, az utolsó percekben kapott ki a Juventus otthonában | Vadhajtások

A Bajnokok Ligájában a negyedik mérkőzésén remekül játszott a Ferencváros. Ezúttal Torinóban a sztárokkal teletűzdelt sztárcsapat otthonában az utolsó percben [...] Teljes cikk: A Fradi hősies csatában, az utolsó perce...→

BL: Vezet a Fradi a Juventus ellen!

Uzuni 19. percben szerzett góljával a Ferencváros megszerezte a vezetést a Cristiano Ronaldo vezette Juventus ellen Torinóban. Teljes cikk: BL: Vezet a Fradi a Juventus ellen!...→

Vajon megismételhető az ötvenöt évvel ezelőtti Fradi-csoda? Holnap ismét pályára lépnek a zöld-fehérek a Juventus ellen

Torino — Ötvenöt évvel ezelőtt már sikerült rangos, európai kupameccsen legyőznie a Ferencváros labdarúgócsapatának az olasz Juventust idegenben. Vajon a csoda [...] Teljes cikk: Vajon megismételhető az ötvenöt évvel ez...→

Cristiano Ronaldo szinte biztosan játszik a Fradi ellen

A Juventus edzője szerint mostantól 10 döntő vár csapatára. Kedden este 21 órakor rendezik a Juventus-Ferencváros BL-összecsapást. Teljes cikk: Cristiano Ronaldo szinte biztosan játszi...→

Juventus - Dinamo Kijev 3-0 Morata és Ronaldo is gólt lőtt

A Ferencváros csoportjában a Juventus három góllal verte a Dinamo Kijevet... A Ferencváros a Barcelonától szenvedett háromgólos vereséget, a Dinamo Kijev pedig [...] Teljes cikk: Juventus - Dinamo Kijev 3-0 Morata és Ro...→

Hoppá! Ez a Fradi-focista szerezte meg C. Ronaldo felbecsülhetetlen értékű mezét

Pimasz gólörömével Myrto Uzuni kivívta Cristiano Ronaldo elisme- rését, aki még a mezét is odaadta a Fradi csatárának. Teljes cikk: Hoppá! Ez a Fradi-focista szerezte meg C...→

A Juventus-Fradi miatt kesergett a fociellenes Fekete-Győr - PestiSrácok

Folyamatosan kapufát rúg Fekete-Győr András, amikor politikai tőkét akar kovácsolni a sportsikerekből – hívja fel a figyelmet szerdai cikkében a Mandiner.hu. A [...] Teljes cikk: A Juventus-Fradi miatt kesergett a focie...→

Közel járt a bravúrhoz a Fradi a Juventus otthonában

Majdnem megszerezte második pontját a magyar bajnok a labdarúgó Bajnokok Ligája-csoportkörében. Teljes cikk: Közel járt a bravúrhoz a Fradi a Juventu...→

Fradi: "Olyan sztárok mellé kerültem, akikkel eddig a Playstationön játszottam" - Messi eltűnt a mezével, Ronaldo ideges volt és nem adta oda | csakfoci.hu

Marcel Heister, az FTC német-horvát balhátvédje a zöldek BL-szereplésének eddigi legérdekesebb pillanatairól, lejáró szerződéséről és a jövőjéről is beszélt. Teljes cikk: Fradi: "Olyan sztárok mellé kerültem, ak...→

A Fradi edzője ezt ígérte a Juventus elleni meccs előtt

Szerhij Rebrov vezetőedző szerint a Ferencváros számára egy ajándék, hogy a Juventus ellen játszhat a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében. Teljes cikk: A Fradi edzője ezt ígérte a Juventus ell...→

Rebrov elmondta, hogy a Fradi számára mi a legfontosabb a Juventus elleni BL-meccsen

Torinóban, a Juventus otthonában játszik a Ferencváros a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. Teljes cikk: Rebrov elmondta, hogy a Fradi számára mi...→

Topligák: Ronaldo két góllal hangolt a Fradira, Haaland mesternégyest lőtt, kikapott a Barca - videók | csakfoci.hu

Már a harmadik vereségét szenvedte el a mostani bajnokságban a Barcelona, amelyet ezúttal az Atlético Madrid múlt felül. A Manchester United tizenegyessel tart [...] Teljes cikk: Topligák: Ronaldo két góllal hangolt a F...→

A Juventus ellen közel volt a csodához, a Barcelona ellen el is érheti a Fradi

A Ferencváros a tavaszi Európa-liga-szereplésért is játszik ma és a jövő heti utolsó fordulóban. Teljes cikk: A Juventus ellen közel volt a csodához, ...→

Lovrencsics: "Magyarországon csak mi és a Vidi játszunk másképp" - a Fradi kapitánya a válogatottról, az NB I-ről és C. Ronaldóról | csakfoci.hu

Lovrencsics Gergő szerint Szoboszlaiból Lewandowski-szintű játékos is válhat, az FTC a következő években profitálhat majd igazán a BL-szereplésből, miközben it [...] Teljes cikk: Lovrencsics: "Magyarországon csak mi és ...→

Dibusz csalódott és mérges, szerinte pontot érdemelt volna a Fradi a Juventus ellen

Vezetett Torinóban a Ferencváros, de egy 92. percben kapott gól miatt végül pont nélkül maradt az FTC a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. Teljes cikk: Dibusz csalódott és mérges, szerinte pon...→

Vezetett a Fradi a BL-ben, de a Juventus a 92. percben megnyerte a meccset

A Bajnokok Ligája negyedik játéknapján a Ferencváros a Juventushoz látogatott. Az olaszok a második félidő legvégén őrölték fel a magyar bajnokot 2-1-re, és ez [...] Teljes cikk: Vezetett a Fradi a BL-ben, de a Juventus...→

Vezet a Fradi a Juventus otthonában

Már megint rúgott gólt a Ferencváros, de ebből még akármi is lehet. Teljes cikk: Vezet a Fradi a Juventus otthonában...→

Ronaldo és Dybala rohamozza a Fradi kapuját - ÉLŐ | Eurosport

Leginkább a Juventus - Ferencváros mérkőzésre figyelünk a Bajnokok Ligája keddi játéknapján! Teljes cikk: Ronaldo és Dybala rohamozza a Fradi kapu...→

A Dybala, Cristiano Ronaldo kettős várja a Fradi védelmét

Szergej Rebrov szerint a legfontosabb, hogy bátran játsszon a Ferencváros a ma esti, torinói Bajnokok Ligája-mérkőzésen. Teljes cikk: A Dybala, Cristiano Ronaldo kettős várja...→

Bajnokok Ligája: tökéletes hozzáállást vár játékosaitól a Juventus vezetőedzője a Fradi elleni összecsapáson

Kedden a Ferencváros elleni Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen tökéletes hozzáállást vár a játékosaitól Andrea Pirlo, a Juventus labdarúgócsapatának vezetőedzőj [...] Teljes cikk: Bajnokok Ligája: tökéletes hozzáállást v...→