Kapcsolódó cikkek: Brassóban tört meg a Fradi sorozata a hossza ...

Brassóban tört meg a Fradi sorozata a hosszabbításig gól nélküli meccsen

A Brassó Radim Valcharnak a 65. percben ütött góljával 1-0-ra legyőzte hosszabbításban a társbajnok vendég FTC-Telekom csapatát a jégkorong Erste Liga szombati [...] Teljes cikk: Brassóban tört meg a Fradi sorozata a ho...→

Sport365.hu - Kevés helyzet és gól nélküli döntetlen a törökök ellen

A fehér mezben játszó vendég törökök előtt adódott a meccs első helyzete, az olasz AC Milan középpályása, Hakan Calhanoglu távoli szabadrúgását Dibusz fogta az [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Kevés helyzet és gól nélkü...→

Újabb gól nélküli döntetlen hazai pályán (Labdarúgás, 3. Liga) - 2020. november 2., hétfő -

A Kulcsár László irányította Sepsi OSK II. döntetlent játszott Plopeni ellen a harmadosztályú labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában. A sepsiszentgyörgyi csapat a [...] Teljes cikk: Újabb gól nélküli döntetlen hazai pályán...→

Labdarúgás: Gól nélküli döntetlen játszott a TSC a Čukarički csapatával | Vajdaság MA

A szerb Szuperliga 12. fordulójában a TSC gól nélküli döntetlent játszott a belgrćdi Čukarički csapatával Zentán. Az első félidő nagy küzdelmet,de kevés helyze [...] Teljes cikk: Labdarúgás: Gól nélküli döntetlen játszo...→

Elképesztő gól született a Puskás Arénában - ez lett a Fradi-Barca vége - videó

Elmaradt a Fradi-bravúr a Barcelona focicsapata ellen: a katalánok 3-0-ra nyerték a Bajnokok Ligája-csoportmeccset a Puskás Arénában - többek között egy gyönyö [...] Teljes cikk: Elképesztő gól született a Puskás Arénáb...→

Folytatódik a Fradi sorozata? Komoly próbatétel vár az MTK-ra, ha meg akarja dönteni a Ferencváros veretlenségi rekordját

Tovább javítaná 58 hazai NB I-es meccse tartó veretlenségi rekordját a Szerhij Rebrov irányította Ferencváros labdarúgócsapata. Teljes cikk: Folytatódik a Fradi sorozata? Komoly pró...→

Rebrov százados lett a Fradival - Gól nélküli döntetlen a nyugat-ukrajnai rangadón

Gól nélküli döntetlenre végzett egymással az ukrán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság legutóbbi játéknapján a Minaj FC és a Ruh Lviv. A koronavírus-járvánnyal súj [...] Teljes cikk: Rebrov százados lett a Fradival - Gól né...→

Cristiano Ronaldo nem akárhogy tört ki a karanténból a Fradi-meccsre hangolva

Bő félórát volt csupán pályán a Juventus koronavírus-fertőzésből visszatérő portugál támadója, de így is két gólt szerzett. A Ferencváros következik. Teljes cikk: Cristiano Ronaldo nem akárhogy tört ki a...→

Megérdemelten van itt a Fradi, csak a végén bekapott két gól nem kellett volna - Rebrov emiatt volt csalódott kissé a meccs után

A Ferencváros 5-1-es vereséget szenvedett a Barcelona otthonában, a Bajnokok Ligája csoportkör első fordulójában. Bár első nézésre kiütéses vereségnek tűnik, é [...] Teljes cikk: Megérdemelten van itt a Fradi, csak a vé...→

Gól nélküli döntetlennel zárta a futballőszt a DVSC

Szombathely - A bajnokság során másodszor nem lőtt gólt a debreceni együttes, kibrusztolt mérkőzésen döntetlenezett. Hali-Loki 0-0 Teljes cikk: Gól nélküli döntetlennel zárta a futball...→

Megyei II.: gól nélküli döntetlent játszott egymással a Söpte és a Zanat-Haladás VSE | VAOL

A 12. forduló mérkőzéseivel folytatódott a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság. Olyan rangadókat rendeztek, mint a Söpte–Zanat-HVSE, a Táplán–Csákánydorosz [...] Teljes cikk: Megyei II.: gól nélküli döntetlent játsz...→

A diósgyőriek a gól nélküli első félidő után a második játékrész elején megszere

A diósgyőriek a gól nélküli első félidő után a második játékrész elején megszerezték a vezetést, a jelentős számú koronavírus-fertőzés miatt javarészt utánpótl [...] Teljes cikk: A diósgyőriek a gól nélküli első félidő ...→

Botrány tört ki Barcelonában a Fradi-meccs hőse körül

Napok óta nem csillapodnak a kedélyek. Óriási a feháborodás: Ansu Fati játékáról rasszista leírást közölt egy újságíró. Teljes cikk: Botrány tört ki Barcelonában a Fradi-mec...→

25 év után újra Fradi-gól, bátor magyar foci a BL-ben, de végül négy góllal nyert a Barcelona

0-0-nál több helyzete is volt a Fradinak, Tokmacot sokszor nem bírták tartani a világsztár spanyol védők, Piqué-t ki is állították róla. Jövő héten Budapesten [...] Teljes cikk: 25 év után újra Fradi-gól, bátor magyar ...→

Gól nélküli döntetlen Moszkvában

A magyar válogatott gól nélküli döntetlent játszott szerdán a csoportot vezető oroszok vendégeként a labdarúgó Nemzetek Ligája másodosztályának megfelelő B div [...] Teljes cikk: Gól nélküli döntetlen Moszkvában...→