Kapcsolódó cikkek: A Fradihoz hasonlóan a Juve is győzelemmel h ...

Topligák: Vereséggel hangolt a Fradi elleni BL-meccsre a Barca, ikszelt a Juve, nehezen nyert az MU - eredmények, videók | csakfoci.hu

A keddi napon a Ferencváros elleni BL-csoportmeccsen érdekelt Barcelona 1-0-ra kikapott a Getafe vendégeként, a Juventus emberhátrányban döntetlent játszott a [...] Teljes cikk: Topligák: Vereséggel hangolt a Fradi ell...→

Sport365.hu - Győzelemmel hangolt a Ferencváros a Barcelona ellen

Az első félidő kiegyenlített küzdelmet hozott, kaput eltaláló lövésük pedig csak a hazaiaknak volt. A Ferencváros ugyan jóval többet birtokolta a labdát, fölén [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Győzelemmel hangolt a Fere...→

Győzelemmel hangolt a nemzetközi versenyekre (Hegyi-kerékpározás) - 2020. szeptember 22., kedd -

Szeptember 19-én a Tulcea megyei Somova község adott otthont a hegyikerékpáros Román Kupa második szakaszának, ahol Molnár Ede mindenkit maga mögé utasított. A [...] Teljes cikk: Győzelemmel hangolt a nemzetközi verseny...→

Gyorsasági kamion: Kiss Norbert győzelemmel hangolt a szezonra - NS

„Jó lett az autó, és remek munkát végzett a csapat, ezt mutatja, hogy az összes edzésen a leggyorsabbak voltunk.” Teljes cikk: Gyorsasági kamion: Kiss Norbert győzelem...→

Győzelemmel hangolt a Sepsi OSK a bajnoki folytatásra (Labdarúgás)

A Leo Grozavu irányította háromszéki csapat szombaton hazai pályán 2–1 arányban győzött a Chindia Târgoviște elleni felkészülési mérkőzésen. Teljes cikk: Győzelemmel hangolt a Sepsi OSK a bajnok...→

Győzelemmel hangolt rá Nadal és Djokovic is Londonban

Lehangoló az üres lelátók látványa a londoni O2 Arenában, ahol az 50. ATP-világbajnokságot a pandémia miatt zárt kapuk mögött rendezik – még vonalbírók sincsen [...] Teljes cikk: Győzelemmel hangolt rá Nadal és Djokovic...→

Derbi-győzelemmel hangolt a Fradi a Dinamo Kijevre - Minaji pontszerzés Kovalivkában

Az OTP Bank Ligában a 8., míg az ukrán élvonalbeli pontvadászatban a 7. forduló mérkőzéseit rendezték a hétvégén. Az egyre súlyosbodó járványügyi helyzet ellen [...] Teljes cikk: Derbi-győzelemmel hangolt a Fradi a Dina...→

Liga 1: győzelemmel hangolt a CFR az Európa Liga csoportkörére

Hazai pályán aratott győzelmet a címvédő CFR az első osztályú labdarúgó-bajnokság szombat esti mérkőzésén az FC Botoşani ellen, és ezzel felzárkózott a listave [...] Teljes cikk: Liga 1: győzelemmel hangolt a CFR az Eur...→

A Fradi győzelemmel hangolt Barcelonára; Holender Filip a kapitány

• A labdarúgó NB I 7. fordulójának nyitó találkozóján a keddi BL-csoportmeccsre készülő ferencvárosiaknak nem volt könnyű dolguk Kisvárdán, de végül egy Isael- [...] Teljes cikk: A Fradi győzelemmel hangolt Barcelonára;...→

Sport365.hu - Győzelemmel hangolt a BL-re a Veszprém

A Telekom Veszprém magabiztosan győzte le az újonnan feljutott Ceglédet a Veszprém Arénában.... A Veszprém indította útjára a labdát, majd az első gólt Nilsson [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Győzelemmel hangolt a BL-r...→

Győzelemmel hangolt a Sepsi OSK a bajnoki folytatásra (Labdarúgás) - 2020. június 8., hétfő -

A Leo Grozavu irányította háromszéki csapat szombaton hazai pályán 2–1 arányban győzött a Chindia Târgoviște elleni felkészülési mérkőzésen. A piros-fehérek sz [...] Teljes cikk: Győzelemmel hangolt a Sepsi OSK a bajno...→

NB I - Honvéd elleni győzelemmel hangolt a Juvéra a Ferencváros

A zöld-fehérek így már 10 bajnoki összecsapás óta veretlenek, a mostani szezonban játszott kilenc NB I-es találkozójukból két döntetlen mellett hetet megnyerte [...] Teljes cikk: NB I - Honvéd elleni győzelemmel hangolt...→

Ronaldo-duplával és győzelemmel melegített az FTC elleni BL-meccsre a Juve

A portugál beállt, három perc múlva betalált, majd egy büntetőt is értékesített a Spezia ellen. Teljes cikk: Ronaldo-duplával és győzelemmel melegíte...→

A hosszabbításban vesztett otthonában a Minaj FC - Kisvárdai győzelemmel hangolt a Fradi a Barcára

Az egy pontra mindenképpen rászolgált volna a Minaj FC az országos élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, de hiába őrizte meg 90 percen keresztül a kapuját a kárp [...] Teljes cikk: A hosszabbításban vesztett otthonában a ...→

Ukrajna: győzelemmel hangolt a Dinamo Kijev a BL-re - NSO

A fővárosi együttes hat forduló után veretlenül vezeti az ukrán bajnoki tabellát. Teljes cikk: Ukrajna: győzelemmel hangolt a Dinamo Ki...→

NB I: A Fradi győzelemmel hangolt a Barcelona elleni BL-meccsre - videó | csakfoci.hu

0-0-s első félidő után a Ferencváros két gólt szerzett a Kisvárda otthonában, amivel sorozatban a negyedik győzelmét aratta az NB I-ben. Teljes cikk: NB I: A Fradi győzelemmel hangolt a Barc...→

Férfi röpi Extraliga: győzelemmel hangolt a BL-selejtezőre a Kaposv

A Kaposvár házigazdaként 3:1-re legyőzte a Kecskemét csapatát a férfi röplabda Extraliga pénteki rangadóján. Teljes cikk: Férfi röpi Extraliga: győzelemmel hangol...→

BL: sima győzelemmel, dalolva hangolt a Fradi-ellenfél – videó - NS

Jól sikerült a svéd bajnok főpróbája a jövő szerdai budapesti Bajnokok Ligája-selejtezőre. Teljes cikk: BL: sima győzelemmel, dalolva hangolt a ...→

Sport365.hu - Sebestyén Peti Alpok-Adria győzelemmel hangolt a vb kezdésre!

A héten Spanyolországban, Jerezben indul újra a Supersport-világbajnokság. A vb egyetlen magyar indulója, Sebestyén Peti és csapata, az OXXO Hungary Yamaha-Tot [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Sebestyén Peti Alpok-Adria...→

Sport365.hu - Győzelemmel hangolt a Fradi az újrainduló bajnokságra

Sergei Rebrov együttese 2-0-ra nyert a Zalaegerszeg ellen a Groupa Arénában. A Ferencváros labdarúgó csapata második edzőmérkőzésén (az elsőn 0-0-s döntetlent [...] Teljes cikk: Sport365.hu - Győzelemmel hangolt a Frad...→