Kapcsolódó cikkek: A DEAC megállította a Ferencváros menetelését

Remek teljesítményt nyújtottak a forduló előtt még százszázalékos FTC ellen, ennek köszönhetően két ponttal térhettek haza Budapestről. Teljes cikk: A DEAC megállította a Ferencváros menete...→

A DEAC kézisei megállították a Ferencváros menetelését

Budapest - Remek teljesítményt nyújtott a DEAC a forduló előtt még száz százalékos FTC ellen, s két ponttal térhetett haza Budapestről. Teljes cikk: A DEAC kézisei megállították a Ferencvár...→

Férfi kosárlabda NB I: idegtépő harc után remek DEAC-siker

Szeged - Négy másodperccel a meccs vége előtt Somogyi gólpasszából Drenovác szerezte a debreceniek győztes kosarát. Szedeák - DEAC 90-92 Teljes cikk: Férfi kosárlabda NB I: idegtépő harc utá...→

Hullámzó teljesítményt nyújtottak a zalaiak a férfikosárlabda-élvonalban | ZAOL

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége gyorsan cselekedett: a koronavírus-járvány miatt előbb felfüggesztette, majd pár nappal később befejezettnek nyilván [...] Teljes cikk: Hullámzó teljesítményt nyújtottak a zala...→

Remek teljesítményt ígér az Apple M1 processzora

A Geekbench-en felbukkant Rosetta 2-es mérési eredmények alapján az Apple M1 chip lenyűgöző natív teljesítményt hoz. Teljes cikk: Remek teljesítményt ígér az Apple M1 pro...→

Remek rangadó: a rivális elleni meggyőző DEAC-siker az évnyitón

Debrecen - Tizenöt triplát szórt a Moody vezérletével száz pont közelébe jutott kosárcsapat. DEAC - Paks 97-83 Teljes cikk: Remek rangadó: a rivális elleni meggyőző...→

Győzelemmel zárta egyhónapos menetelését a Ferencváros! - PestiSrácok

Kőkemény 24 napon van túl a Ferencváros labdarúgó csapata, amelynek a Bajnokok Ligája mellett a hazai bajnokságban is helyt kellett állnia. A Mezőkövesd elleni [...] Teljes cikk: Győzelemmel zárta egyhónapos menetelését...→

Erős emberek versenyeztek – A szombathelyi és a körmendi sportolók is szép teljesítményt nyújtottak | VAOL

Remekül szerepeltek a Szombathelyi Gladiátorok Sport­egyesület versenyzői és a körmendi fekvenyomók a Magyar Professzionális Erőemelő Liga által kiírt idei Mag [...] Teljes cikk: Erős emberek versenyeztek – A szombathel...→