Hírek innen: origo.hu

A gyönyörű Gurisatti Gréta és csapattársai eldobták a melltartóikat

Így csatlakoztak egy olyan akcióhoz, amely a mellrák elleni küzdelem fontosságára hívta fel a figyelmet. Teljes cikk: A gyönyörű Gurisatti Gréta és csapattárs...→

Újabb nagy autóipari egyesülés körvonalazódik

A Fiat Chrysler és a PSA egyes hírek szerint megkaphatja az EU engedélyét az egyesüléshez. Teljes cikk: Újabb nagy autóipari egyesülés körvonala...→

Csütörtöktől tovább lesznek nyitva a budapesti temetők

Több járatot indítanak a temetőkhöz, a járvány miatt pedig elmaradnak a közös megemlékezések. Teljes cikk: Csütörtöktől tovább lesznek nyitva a bud...→

Végeredmények

Marseille-Manchester City 0-3 Liverpool-Mydtjylland 2-0 Porto-Olimpiakosz 2-0 Mönchengladbach-Real Madrid 2-2 Atalanta-Ajax 2-2 Atlético-Salzburg 3-2... Látszi [...] Teljes cikk: Végeredmények...→

Egyenlített a Real Madrid!

A 92. percben Casemiro góljával. 2-2. Ezt benézte a Gladbach.... Ezzel már 2-0 az angoloknak a dán bajnok Mydtjylland ellen. Teljes cikk: Egyenlített a Real Madrid!...→

Nem az uruguayi meccse volt

Az első félidőben Patson Daka helyére becserélt Koita nem tudja a játékot, így Okafor érkezik a helyére a 84. percben. Nincs több cserelehetősége a Salzburgnak [...] Teljes cikk: Nem az uruguayi meccse volt...→

Szoboszlai akcióban

Mert már 3-0-ra vezetnek az angolok Marseille-ben.... Az erős, de megpattanó lövés senkinek nem volt jó a középen tömörülők között. Teljes cikk: Szoboszlai akcióban...→

Ismét a salzburgi pillanatait láttuk

Előbb Kristensen visszalőtt labdájáról maradt le nem sokkal Szoboszlai, majd kétszer is labdát szerzett a Salzburg a spanyol tizenhatos előterében, amiből lövé [...] Teljes cikk: Ismét a salzburgi pillanatait láttuk...→

Újabb kényszerű salzburgi csere

Az edző stáb egyik tagja kapott sárga lapot túlzott reklamálásért.... Marcos Llorente kapta a 64. percben, miután állon vágta Mweput. Teljes cikk: Újabb kényszerű salzburgi csere...→

Egyenlített az Atalanta

Zapata góljával már 2-2 az Ajax elleni meccsen. A hollandok 2-0-ra vezettek.... Szoboszlai játszotta meg remekül Mweput, aki elől az utols pillanatban mentett [...] Teljes cikk: Egyenlített az Atalanta...→

Veszélyben lehet Zidane állása?

Ha a Real kikap a Mönchengladbachtól, könnyen kirúghatják a francia edzőt. Teljes cikk: Veszélyben lehet Zidane állása?...→

1-6

1-6

Nagyon szép támadás végén Joao Félix és Correa játszott össze, a végén pedig a fiatal portugál egyenlített ki - 2-2. ... 2-1-re vezetnek a hollandok. Teljes cikk: 1-6...→

Érdekességek félidőben

A Real Madrid vesztésre áll a 'Gladbach otthonában márpedig utóbbi tíz BL-meccséből egy döntetlen mellett kilencet elveszített, amikor a szünetben hátrányban v [...] Teljes cikk: Érdekességek félidőben...→

Így állnak a meccsek 45 perc után

? HALF-TIME ? ?? Gladbach, Porto, Man. City & Ajax all lead at the break... ?? Who's scoring next?#UCL Teljes cikk: Így állnak a meccsek 45 perc után...→

Újabb Ajax-gól

A holland csapat már 2-0-ra vezet az Atalanta ellen idegenben. Teljes cikk: Újabb Ajax-gól...→

És egy újabb nagy spanyol helyzet

Jó hosszan videózták.... Marcos Llorente kap jó labdát, Ramalho beragad, így nincs lesz, de a spanyol csatár 12 méterről a kapu mellé perdít. Teljes cikk: És egy újabb nagy spanyol helyzet...→

Veszély a salzburgi kapu előtt

Herrera jól rúgta, de a felúgró sorfalról végül szögletre ment a labda.... Wöber rúgta föl egy sárgáért cserébe Joao Félixet, a kapuval szemben, 19 méterről rú [...] Teljes cikk: Veszély a salzburgi kapu előtt...→

Helyzet helyzetet követ

Most egy szöglet után Luis Suárez lőtt kapásból kapura, nem sokkal vétette el a jobb alsót.... Sem a Real sem a Mönchengladbach. Enyhe spanyol fölény negyedóra [...] Teljes cikk: Helyzet helyzetet követ...→

Itt a Porto vezető gólja

A Porto vezető gólját szépen összehozta a görög csapat védelme: Teljes cikk: Itt a Porto vezető gólja...→

Sehol egy árva gól

Tíz perc telt el a 21 órakor kezdődő 6 meccsből, de gól még sehol sem esett.... Szoboszlai sorra ívelheti be a szabadrúgásokat, de különösebb veszély még egyik [...] Teljes cikk: Sehol egy árva gól...→

Guardiola viszont nem spórolt

Egy hazai szöglet után Savic előbb kézzel ért a labdához, majd mezt húzott az öt és felesen, így szabadrúgással jöhetett a Salzburg.... Ennél erősebb kezdőt al [...] Teljes cikk: Guardiola viszont nem spórolt...→

Diego Costa továbbra is sérült

Ahogy Saul Niguez és Jiménez is, de utóbbi már leülhetett az Atlético kispadjára. Teljes cikk: Diego Costa továbbra is sérült...→

Lemondott a Barcelona elnöke és teljes elnöksége

Bartomeu nem tudta elhalasztatni a bizalmatlansági szavazást, így megelőzte, hogy leváltsák. Teljes cikk: Lemondott a Barcelona elnöke és teljes e...→

Vidnyánszky Attila koronavírusos

A Nemzeti Színház vezérigazgatója otthonában pihen - írja a színház közleménye Teljes cikk: Vidnyánszky Attila koronavírusos...→

A cseh kormány meghosszabbítaná a szükségállapotot

A hosszabbítás azért szükséges, mert csak így tudnak eredményesen védekezni a vírus ellen. Teljes cikk: A cseh kormány meghosszabbítaná a szüksé...→

Donald Trump nyeri a választást a magyarok szerint

A koronavírussal kapcsolatban a magyarok az egészségüket féltik, az amerikaiak a gazdaságot. Teljes cikk: Donald Trump nyeri a választást a magyar...→

Az Old Traffordon mutathatja meg, miért a világ egyik legjobb kapusa Gulácsi Péter

A Fradi-Kijev és a Juventus-Barcelona meccs mellett a Manchester United-Lipcse találkozó is figyelmet érdemel. Teljes cikk: Az Old Traffordon mutathatja meg, miért ...→

Elronthatja a Xiaomi és a Redmi mobilok üzemidejét a MIUI 12

Sok Xiaomi, Redmi és Poco készüléknél panaszkodnak a felhasználók megrövidült üzemidőre a MIUI 12 óta. Teljes cikk: Elronthatja a Xiaomi és a Redmi mobilok ...→

Szerda estére a Fradinak több pontja lehet, mint a Real Madridnak

A legtöbbszörös BL-győztes spanyol csapat őrűletes szerencsével mentett pontott a Gladbach ellen és két meccsből egy pontja van. Szoboszlai Dominik nagy gólt r [...] Teljes cikk: Szerda estére a Fradinak több pontja leh...→

Párás, ködös napok jönnek

Ahol kisüt a nap, akár 19 fokig is emelkedhet a hőmérséklet. Teljes cikk: Párás, ködös napok jönnek...→

Itt a vége, kikapott a Red Bull Salzburg.

Hiába lőtt nagyon szép gólt Szoboszlai Dominik, az Atlético Madrid a kétgólos Joao Félix vezérletével megérdemelten győzött 3-2-re. Teljes cikk: Itt a vége, kikapott a Red Bull Salzburg...→

Még egy Liverpool-gól

A 92. percben Casemiro góljával. 2-2. Ezt benézte a Gladbach.... Ezzel már 2-0 az angoloknak a dán bajnok Mydtjylland ellen. Teljes cikk: Még egy Liverpool-gól...→

A Fradinak több pontja lehet mint a Realnak

Nem tudott felszabadítani egy szöglet után az osztrákok védelme, a labda pedig eljutott Joao Félixhez, a fiatal portugál pedig hét méterről nem hibázott. A bal [...] Teljes cikk: A Fradinak több pontja lehet mint a Real...→

Most jöhet a hármas Atlético-csere

A Real Madrid iszonyatos bajban, 2-0-ra vezet ellene a Gladbach. A City mindent eldöntött, mert 3-0 a javára a Marseille ellen. Az Atalanta-Ajax és az Atlético [...] Teljes cikk: Most jöhet a hármas Atlético-csere...→

Nem volt rossz, de igazán jó sem

Hárman - Hermoso, Lemar és Torriera - lassan 10 perce, azaz a 70. perc óta toporog az oldalvonal mellett. Teljes cikk: Nem volt rossz, de igazán jó sem...→

Suárez egyelőre nem villog

Az uruguayi csatár most éppen gyenge lövésel jelentkezett, a felperdülő labdát könnyedén szedte össze Stankovic. Teljes cikk: Suárez egyelőre nem villog...→

Spanyol sárga lap

A 70. perc közelében valamennyi meccs. A Real Madrid 2-0-ás hátrányban van a Mönchengladbach ellen. Az Atlético-Salzburg és az Atalanta-Ajax 2-2-re áll. A Port [...] Teljes cikk: Spanyol sárga lap...→

Hosszú sorozatot szakíthatna meg a Salzburg

Hogy a dán Mydtjylland, amely az első körben hazai pályán kapott egy négyest az Atalantától, most 0-0-ra áll a Liverpool ellen az Anfielden.... Az Atlético uto [...] Teljes cikk: Hosszú sorozatot szakíthatna meg a Salzb...→

Szoboszlai egyenlít!

Az első igazán komoly helyzetből egyenlítenek az osztrákok: Szoboszlai a tizenhatos jobb oldalán kapott remek labdát, és óriási erővel bombázott Oblak kapujába [...] Teljes cikk: Szoboszlai egyenlít!...→

Ezzel a góllal vezet az Atlético

Suárez lőtt nyolc méterről, de a kissé megpattanó labdát lábbal hárítani tudta az osztrák kapus. Teljes cikk: Ezzel a góllal vezet az Atlético...→

Íme Joao Félix gyönyörű mozdulata!

De egyelőre különösebb eredmény nélkül. Pedig már túl vagyunk az első féldiő felén. Teljes cikk: Íme Joao Félix gyönyörű mozdulata!...→

Oblak első védése

Szoboszlai játszotta meg középen Berishát, aki kb. 20 méterről lőhetett, de Oblak kényelmesen eldőlve, biztosan védte a lövést. Teljes cikk: Oblak első védése...→

Centiken múlt, hogy meglegyen a BL-szezon gólja!

Savic ívelt beadása után Joao Felix ollózta a labdát a felső lécre háttal a kapunak. Gyönyörű mozdulat volt! Teljes cikk: Centiken múlt, hogy meglegyen a BL-szezo...→

Az első sárga lap a Wandában

A Salzburg védője, Ramalho kapja egy korábbi szabálytalanságért. Teljes cikk: Az első sárga lap a Wandában...→

Többet van a labda a Salzburgnál

Vieria góljával a portugál csapat 1-0-ra vezet az Olimpiakosz ellen.... Ha a labdaszerzést követően Ulmer nem cipeli annyit a labdát, hanem a mellett futó vala [...] Teljes cikk: Többet van a labda a Salzburgnál...→

A Salzburg is lövéssel jelentkezett

Szoboszlai visszagurított szöglete után Ulmer lőtt kapura, de a labda jócskán elkerülte Oblak kapuját.... Ennyi nézőt engedtek be a Real Madrid vendégjátékára [...] Teljes cikk: A Salzburg is lövéssel jelentkezett...→

Jürgen Klopp váratlant húzott

A Liverpool–Midtjylland mérkőzésen a támadósor mindhárom ásza, azaz Mohamed Szalah, Sadio Mané és Roberto Firmino is kispadon kezd: ... ?? Firmino, Mané & Sala [...] Teljes cikk: Jürgen Klopp váratlant húzott...→

Véget értek a korai meccsek

Nem mondanánk, hogy ez tűnt a papírformának a 18.55-ös meccsek kezdése előtt:... ? RESULTS ? ?? Bayern have now won 13 Champions League games in a row ?? ?? Sh [...] Teljes cikk: Véget értek a korai meccsek...→

Rövidesen Android 11-et kaphatnak a Samsung Galaxy S20 mobilok

Egy új WiFi-tanúsítvány arra utal, hogy hamarosan elkészül a Galaxy S20 szériához a stabil Android 11. Teljes cikk: Rövidesen Android 11-et kaphatnak a Sams...→

Mától éjszakai kijárási tilalom van Csehországban

Megdőlt a rekord az országban, több mint 15 ezer új beteget találtak egyetlen nap alatt. Teljes cikk: Mától éjszakai kijárási tilalom van Cseh...→

Orbán Viktor: A Kárpátalján zajló fejlesztések tovább folytatódhatnak

Levélben gratulált a miniszterelnök Brenzovics Lászlónak, a Kárpátaljai Magyar Kulturális Szövetség elnökének a szervezet hétvégi választási sikeréhez. Teljes cikk: Orbán Viktor: A Kárpátalján zajló fejles...→

Merkely Béla: Decemberben már olthatnak az új típusú koronavírus ellen Európában

A Magyarországon is gyártott remdesivir az elérhető legjobb gyógyszer a koronavírusos betegeknél - mondta a Semmelweis Egyetem rektora az Origónak adott interj [...] Teljes cikk: Merkely Béla: Decemberben már olthatnak ...→

Az öltözőben szított lázadást a siófoki kézilabdázó, Nerea Pena?

A román sportsajtó szerint ezért vágták ki a keretből. Arról is írnak, hogy a világbajnoki ezüstérmes játékos a CSM Bukarest kézilabdázója lehet. Teljes cikk: Az öltözőben szított lázadást a siófoki ...→

Rá sem ismerne az Opel Zafirára, különös csapatszállítóvá alakult

Nagycsaládos állami támogatással sem olcsó a hétüléses óriás. De vajon iskolabusznak, vagy VIP-járatnak való? Teljes cikk: Rá sem ismerne az Opel Zafirára, különös...→

Ne menjenek messzire

Hamarosan hosszabb összefoglalóval jelentkezünk a mai nap mérkőzéseiről.  Teljes cikk: Ne menjenek messzire...→

Ez a Real Madrid gólja

Nem. Mohamed Camara maradt lent egy ütközés után, jött az orvosi stáb, lekísérték a szenegálit, aki másodpercekkel később vissza is tért. Teljes cikk: Ez a Real Madrid gólja...→

Szoboszlai mindenhol ott van

Egyszerűen semmit nem tudnak kezdeni a spanyolok a magabiztosan játszó németekkel. Negyedóra alatt kellene valami csodát tenniük, de ennek egyelőre nyoma sincs [...] Teljes cikk: Szoboszlai mindenhol ott van...→

Megint fölényben játszik az Atlético

A spanyolok már 16 lövést eresztettek meg a salzburgi kapu irányába, most éppen egy percen belül Joao Félix és Renan Lodi is próbálkozott. Teljes cikk: Megint fölényben játszik az Atlético...→

Az Atlético egyenlítő gólja

Thuram második góljával Mönchengaldbach-Real Madrid 2-0... Wöber lőtt a 16-osról, Koita belekapott a labdába, ami így irányt változtatott, azonban Oblak nem ki [...] Teljes cikk: Az Atlético egyenlítő gólja...→

De máris egyenlít az Atlético Madrid!

Ezúttal Trippier beadására robbant rá fejjel a portugál, de ezúttal fölé ment a labda.... Már a Liverpool vezet Jota góljával 1-0-ra a Mydtjylland ellen. Teljes cikk: De máris egyenlít az Atlético Madrid!...→

Kezdődik a második félidő Madridban

Ulmer húzta meg a bal oldalon, remekül adott középre, Oblak is lemaradt a labdáról, nem úgy Berisha, aki becsúszva lőtt kapura, Felipe már csak beljebb tudta r [...] Teljes cikk: Kezdődik a második félidő Madridban...→

Az Ajax második gólja

Ez Szoboszlai mérlege a 2020-2021-es idényben. És ebből az ötből hármat a Bajnokok Ligájában rúgott a magyar válogatott támadó! Teljes cikk: Az Ajax második gólja...→

Ez nem a múlt heti Atlético-védelem

A Münchenben négy gólt kapó madridi védelem most szinte lövőhelyzetig jutni sem engedi a Salzburgot.  Teljes cikk: Ez nem a múlt heti Atlético-védelem...→

Dakát le kellett támogatni

Joao Félix kényszerítőzött Correával, a visszakapott labdát pedig egyből rúgta, Stankovicról kipattant, és majdnem a salzburgi kapuba pördült a labda.... A sem [...] Teljes cikk: Dakát le kellett támogatni...→

Nagy veszteség éri a Salzburgot

A zambiai csatár helyét a mali támadó, Koita veszi át a pályán.... Csak írni kellett, hogy hol vannak a gólok: az Ajax Tadic tizenegyesével vezet az Atalanta e [...] Teljes cikk: Nagy veszteség éri a Salzburgot...→

Nem sok gól eddig

Az első nagy helyzete a Realnak a Gladbach ellen, de a német csapat kapusa védett.... Az osztrákok remek formában lévő csatára, a bajnokságban hat gólnál járó [...] Teljes cikk: Nem sok gól eddig...→

Megvan az esti meccsek első gólja

Fabio Vieira 11. percben lőtt góljával az FC Porto vezet az Olimpiakosz ellen. Teljes cikk: Megvan az esti meccsek első gólja...→

60 meccsről kitiltották, mert egy fekete játékossal ordított

A férfi állítja, ő nem rasszista, csak egy-két sör után mond ezt-azt az ember. Soha többé nem megy meccsre. Teljes cikk: 60 meccsről kitiltották, mert egy fekete...→