Glonaabot favicon

Hírek innen: nb1.hu

22:38 Elárulta a Puskás Akadémia edzője, hogy ...

,,Nagyon szenvedek, hogy üres stadionban kell játszani, mert az ember mindent hall. A játékosoknak sem ideális, de most ez a helyzet. Mind a két csapatnak font [...] Teljes cikk: 22:38 Elárulta a Puskás Akadémia edzője,...→

18:35 Honvéd-Puskás: hangulatjelentésünk a Hid...

Üresek az utcák, üres a stadion is.... Mint ismert, 18 óra 45 perctől a Honvéd a Puskás Akadémiát fogadja az NB I-ben. Teljes cikk: 18:35 Honvéd-Puskás: hangulatjelentésünk...→

18:13 Megvan az utolsó Mezőkövesd legnagyobb h...

És ezen sürgősen változtatni kell!... Továbbra is az utolsó helyet foglalja el a Mezőkövesd a tabellán, annak ellenére, hogy már nem Kuttor Attila, hanem Pinté [...] Teljes cikk: 18:13 Megvan az utolsó Mezőkövesd legnag...→

22:20 Mellőzöttség: őszintén beszélt az FTC ma...

Elmondta, miben hisz.... A Fradi 2-0-s győzelmet aratott az MTK ellen. A győztes csapatban csereként lépett pályára Varga Roland, aki a 81. percben váltotta Is [...] Teljes cikk: 22:20 Mellőzöttség: őszintén beszélt az ...→

09:02 Újpest-Paks: fokozatos visszatérés

Utazás a mágikus pontszámért.... Utoljára november elsején lépett pályára az Újpest. A lila-fehérek utána kérték a DVTK-t, hogy ne kelljen lejátszaniuk az egym [...] Teljes cikk: 09:02 Újpest-Paks: fokozatos visszatérés...→

Eldőlt, hogy lesz-e Újpest-Paks - NB1.hu

Csonka lett a 11. forduló az NB I-ben, mivel az Újpest-ZTE meccset a lila-fehérek kérésére elhalasztották, a két gárda majd december 23-án pótolja a bajnokit.. [...] Teljes cikk: Eldőlt, hogy lesz-e Újpest-Paks - NB1.hu...→

Bódog: ilyenkor nyakadon a kés

Bekérdezték őt a vezetőedzői helyéről.... Mint arról beszámoltunk, a Puskás Akadémia egy utolsó percben szerzett góllal 1-0-ra verte a Puskás Akadémiát az NB I [...] Teljes cikk: Bódog: ilyenkor nyakadon a kés...→

Puskás Akadémia-Vidi: változás! - NB1.hu

A Puskás Akadémia közleménye: ... A két klub kérésére az MLSZ felcserélte a december 15-ére eredetileg a Pancho Arénába kiírt Mol Fehérvár FC elleni OTP Bank L [...] Teljes cikk: Puskás Akadémia-Vidi: változás! - NB1.hu...→

Újpest-ZTE: tisztesség!

Mint ismeretes, klubunk jóváhagyta az Újpest FC halasztási kérelmét, ennek köszönhetően az eredetileg vasárnap 14:30-ra kiírt OTP Bank Liga-mérkőzés december 2 [...] Teljes cikk: Újpest-ZTE: tisztesség!...→